Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Viszza lehet szerezni mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszza lehet szerezni mikor már minden elveszett?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 13 hónap után szakítottunk világon a legjobban szeretett és én mégis elrontottam és nem értékeltem. Szakított velem 2 nap után lefeküdt egy sráccal de másnap még adott egy esélyt egész nap nagyon jól elvoltunk és úgy éreztem lehet még ebből szerelem de másnap azt mondta nem. Itt lakik pár száz méterre hiába keresem azt kéri hagyjam békén de mégis mindig amikor elmegy nézi az ablakomat. Írtam neki verset borítékban oda is adtam de azt mondta túl késő és hagyjam látszik rajta hogy érez irántam valamit de mégis megpróbál minden áron eltaszítani. Ezek után van esély visszaszerezni? Mindenki azt mondja hagyjam és ha szeret akkor keres de elég makacs és félek hogyha hagyom akkor azt érzi nem lenne elég fontos nekem. Mit tegyek?
2013. júl. 30. 13:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Egyféleképpen: ha megpróbálod kiverni őt a fejedből egy darabig és új életet kezdesz. Nem kell sokáig abban élned, de egy darabig igen. Csak úgy tudod visszaszerezni, ha azt adod a tudatára, hogy már nem érdekel téged. De ha ez sem jön össze, akkor valószínűleg tényleg nem érdekled már őt, mindenesetre semmiképp se akard megfojtani a szereteteddel.

19/F

2013. júl. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
minek visszaszerezni valamit, amiben minden elveszett?
2013. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Addig üsd a vasat míg meleg. Mennél több idő eltellik annál kevesebb lesz az esélyed.
2013. júl. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mert nekem mindent megér! Tudom milyen volt előtte, vele és most nélküle. Tudom nem találnék még egy olyan lányt aki így szeretne és egyszerűen tökéletes volt mindenben. Nehéz volt a kapcsolatunk mert olyan a természete sokat veszekedtünk ok nélkül mert ebbe nőtt fel.
2013. júl. 30. 13:46
 5/15 anonim ***** válasza:

"Szakított velem 2 nap után lefeküdt egy sráccal"


Oké, hogy elcseszted, na de nehogy már! Én ezek után nem akarnám visszaszerezni.

2013. júl. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
igen tudom mit tett és fájt hogy amikor én kérdeztem hogy ha lesz kocsim velem lefeküdne velem kocsiban mert szereti az izgi helyeket azt mondta nem mert biztos kényelmetlen erre a sráccal ott csinálták meg ugye megismerkedtünk anno és lejött ittunk és lefeküdtünk utána 1 hétig könyörögtem hogy legalább találkozzunk és így abrátság extrákkal lett de a sráccal már másnap azt beszélték, hogy összejárnak és tudatosult bennem hogy ne azzal fogalalkozzak mással milyen hanem velem milyen volt fáj hogy ezt tette, de nem tudok létezni nélküle 1 hónapja szakított de minden nap amikor felkelek amikor lefekszem mindig rá gondolok.
2013. júl. 30. 13:56
 7/15 anonim ***** válasza:

Azert ne magasztald ennyire fel a csajt! Messze nem olyan fair egy kivulallo szemeben.


Azert szakitott, mert osszejott egy masik pasival. Es nem azert mert eppen kitalál egy semmilyen magyarazatot.

"A nem ertekel, nem tisztel, es nem erzem nonek magam." az csak a sajat lelkiismerete megnyugtatasara szol. Azt meg sem mondhatja ki, hogy oromlanykodtam.


Szakitott veled es ra 2 napra lefekudt. Gondolod, hogy az a kapcsolat 2 nap alatt alakult ki? Ugyan mar! Es mi a garancia, hogy korabban nem fekudt le vele. Az o szava?


Ami bosszanto az egeszben, hogy te raadasul minderrol tudsz. Arrol, hogy lefekudtek pl.


En a kovetkezoket tennem:

1.) infoaramlast szuntesd be. Se oda info, se vissza info.

2.) Lepj tul! De mivel ez ugy sem megy konnyen, jatszd el, hogy tulleptel.

3.) Ne irogass szerelmes verseket meg ilyeneket. "Jatssz!" es "Ne legyel oszinte!" Kezdhetned egy bloffel mondjuk, hogy annyit mondasz, hogy "Barhogyan is alakul en mar iden le nem fekszem veled."

2013. júl. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
És számodra nem taszító,hogy 13 hónap után,amikor szakítottatok,akkor rá 2 napra már lefeküdt egy sráccal?Én biztos kiábrándulnék belőle,és nem igen akarnám.Milyen kapcsolat lenne,ha később is visszagondolsz,hogy abban a kis szünetben már 2 nap alatt valaki megfarkalta az embert akit a világon a legjobban szeretsz??
2013. júl. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az elso baromságokat beszel, most vagy soha!! Hajra :)
2013. júl. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen sajnos a tetteiből már sok probléma volt. Elmondtam neki az őszintét, hogy mit gondolok amiket előttem tett mert akárhányszor mentünk akiket nem is ismert ilyen r.b.nc olyan k. rva és mondtam hogy figyelj te 16 évesen orálisan kielégítettél egy gyereket az erdőben oké részeg voltál fogjuk rá utána pár hónappal abbóla társaságból 3 gyereket egyszerre egy kocsiban erre magyarázat megint részeg voltál voltak még ilyen kalandjaid meg konditeremben elveszíteni a szüzességed.. nem vagy makulátlan másokat miért hordasz le? Ez nagy hibája hogy a saját tetteit nem tudja mérlegelni de mások felett tud bíráskodni. Sajnos ebben nőtt fel ő most 19 éves apja nem foglalkozik vele csalja az anyukáját meg veri anyja munkanélküli alkoholista bátyja 23 éves és nem tud megsütni egy sültkrumplit magának és este 6 órakkor ordít az anyjával hogy hol volt mert éhes és menne a kocsmába... de nagyon ragaszkodó vagyok és sajnos hiszem hogy még egy ilyet nem találnék aki mindenben megfelelne szex téren tökéletes volt de sajnos bennem volt mindig is a tudat hogy ezt bárkivel megcsinálná. Az ő hibái amiket kapcsolat alatt is elkövetett egy perc alatt köddé szált de ha én tettem valamit több hónapig hallgattam sőtt mmég most is múltkor átmentem megcsinálni a biciklijét szakítás után és közben is csak az ment milyen szemét vagyok campus fesztiválon is ír smst hol van odamegyek mondom dejó dumálunk és csak ócsárolt meg leköpött azután felhívtam jőjjön fel csináltam neki kaját és közben is csak hogy mekkora sz.r szemét vagyok tudom hogy vannak hibáim de kinek nincsennek főleg neki?! Mivel lehet ráébreszteni az ilyen embert hogy mi valójában és minek hiszi magát?
2013. júl. 30. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!