Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Viszza lehet szerezni mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszza lehet szerezni mikor már minden elveszett?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 13 hónap után szakítottunk világon a legjobban szeretett és én mégis elrontottam és nem értékeltem. Szakított velem 2 nap után lefeküdt egy sráccal de másnap még adott egy esélyt egész nap nagyon jól elvoltunk és úgy éreztem lehet még ebből szerelem de másnap azt mondta nem. Itt lakik pár száz méterre hiába keresem azt kéri hagyjam békén de mégis mindig amikor elmegy nézi az ablakomat. Írtam neki verset borítékban oda is adtam de azt mondta túl késő és hagyjam látszik rajta hogy érez irántam valamit de mégis megpróbál minden áron eltaszítani. Ezek után van esély visszaszerezni? Mindenki azt mondja hagyjam és ha szeret akkor keres de elég makacs és félek hogyha hagyom akkor azt érzi nem lenne elég fontos nekem. Mit tegyek?
2013. júl. 30. 13:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem beszélek hülyeségeket, mert a saját bőrömön tapasztaltam meg, Mr. Most vagy soha. :)
2013. júl. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
"Mert nekem mindent megér!".. mintha magamat hallanám két évvel ezelőt.. öcsém, ha olyantól akarsz tanácsot, aki rohadtul ilyen cipőben járt, akkor itt van: ne rinyálj, és hagyjad már lógva azt a csajt... de ha neked ennyire mindent megér, akkor cseszd el magad, áldozd fel magad... megmondom előre, hogy nem leszel neki jó. egy nőnek nem olyan kell, aki a saját bőréből is kifordul érte. az nem marad férfi, csak egy nagy árnyék. ne hisztizz már.
2013. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én ugyanebbe a helyzetbe vagyok és rengeteget küzdöttem eredménytelenül amit mára megbántam így azt mondom add fel és felejtsd el öt mert semmi esélyed
2013. júl. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Pendulum92 ***** válasza:

Amiket leírtál róla... undorító... leköpött? 2 nappal utánad már más farkalta? ez egy paraszt, már bocsánat.


Kicsit a helyedbe képzeltem magam, és rohadtul megalázott lehetsz. Ne add fel magad egy nő miatt! Ennél többet érsz!

2013. júl. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez a lány olyan, hogy előle futnék és nem utána.
2013. júl. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!