Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel hívhatnám fel a figyelmé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel hívhatnám fel a figyelmét ismét magamra? Mit tegyek, hogy újra "küzdjön" értem?

Figyelt kérdés
Barátommal már lassan 1 éve vagyok együtt és az utóbbi időben már kezd egy picit ellaposodni a kapcsolat az ő részéről. Úgy értem, hogy már "belenyugodott" abba, hogy vagyok, mostanság inkább ha velem van akkor úgy viselkedik, mintha már 60 éves házasok volnánk. Elvileg még mindig szerelmes belém, legalább is mikor szó került a szakításra mondta, hogy nem szeretne elveszíteni és elég komolynak is tűnt, hogy tényleg így is gondolja. Mit tehetnék, hogy újra észre vegyen, hogy olyan legyen az egész, mint az elején?? Legyek elérhetetlen?

2013. júl. 30. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A szerelem egy idö után átalakul feltétel nélküli szeretetté. Az elsö 3-4 hónapban van az az igazi nagy szerelem utána szépen lassan szeretetté alakul.
2013. júl. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
De attól még lehettel boldogokok, csak próbáljátok feldobni a kapcsolatot. Mondjuk találjatok ki valami olyasmit ami mindkettőtöknek inyére van de még sose próbáltátok. Bármit.
2013. aug. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 twoa. ***** válasza:
Vetkőzz le neki! Azt szeretni fogja :)
2013. dec. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 WheneverYouWant ***** válasza:
Hiba van a gépezetben.. azt mondod el laposodott a kapcsolat az ő részéről.. tehát valami közös dolog romlott el az ő részéről... honnan tudod hogy nem így van fordítva is. Kort nem írsz és szerintem fiatal pár lehettek, ott meg a pali még lehet nincs tisztában vele hogy egy nőt nem csak megszerezni kell hanem megtartani is. Ha nemjól működik hagyd ott..
2014. jan. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!