Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik egy srác a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy srác a suliból! Hogy hivhatnám fel magamra a figyelmét? ( bővebben lent) 13/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú az iskolába, aki nagyon tetszik nekem... 14 éves Bátyám évfolyam társa.1 évvel idősebb nálam!Egyszerűen minden nap mielőtt lefekszem rá dondolok és nem tudom kiverni a fejemből. Nagyon rossz érzés h olyan ember tetszik akit nem kaphatok meg.Ez a fiú nnyit tud rólam, hogy bejön nekem de ő szerintem nem akar tőlem semmit és szerintem még hülyének is tart, hogy nekem ő tetszik.Tegnap volt ilyen Suli Buli az iskolába és nagyon rossz volt nézni,hogy egy másik lánnyal táncol és rám nem is figyel. Nem tudom mit érez irántam ugyanis multkor meg elmentem elötte és nézte a fenekem meg minden ilyesmi és van mikor néha szemezünk is... nem tudom mit tegyek nagyon szépen kérlek titeket segítsetek.!!!
2013. jan. 26. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress egy közös ismerőst /esetleg a bátyád/ és add a tudtára, hogy tetszik neked.
2013. jan. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az a baj hogy a bátyám tudja... és ő el is mondta a fiúnak...
2013. jan. 26. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!