Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a barátom miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátom miért nem smárol le többször?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok ő 17. Én még szűz vagyok és ő az első barátom. Ő már rég nem az, szóval azt sem mondhatom, hogy azért, mert még tapasztalatlan és fél. 1 hónapja vagyunk együtt, de még mindig csak elköszönéskor smárolunk. Miért?

2013. júl. 30. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom neked, hogy ha valami zavar egy kapcsolatban, akkor először a pároddal beszéld meg, mert akármilyen hihetetlen, szerintem csak ő tudja erre a választ.
2013. júl. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor smárold le te őt. :D
2013. júl. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 -=Koldus=- ***** válasza:
Ha már együtt vagytok ugyanannyi neked is lesmárolnod őt, mint neki téged. De elsőnek igaza van. Vele beszéld meg és ne velünk...
2013. júl. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó persze, megfogom tőle kérdezni csak most külföldön van. Kíváncsi voltam, hogy szerintetek mi lehet ennek az oka.
2013. júl. 30. 18:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet büdös a szád.
2013. júl. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De vésd az eszedbe, ha valami zavar, akkor ne emészd magad rajta, hanem rögtön bökd ki. Ez az élet egyéb területein is jól jöhet, elküldeni a halál faszára azt, aki olyat csinál ami nem tetszik neked.
2013. júl. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert lehet neki 1x elég, és nem olyan smacikirály , hogy most mindenhol folyamatosan téged csókolgasson. Amúgy te is lekaphatod őt. ^_^
2013. júl. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mennyi hagymát eszel te kérdező? :DDD
2013. júl. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Istenem... nem azért mert büdös s szám..

Am ha tudni akarod kb semennyit.

2013. júl. 30. 18:42
 10/10 anonim ***** válasza:
De ebben mi a baj, hogy csak elköszönéskor smároltok? Lehet, hogy ő így szokta meg. A lényeg, hogy smároltok :)
2013. aug. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!