Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet túltenni magad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AndrejjaMarijann kérdése:

Hogyan lehet túltenni magad egy verésekkel teli kapcsolaton?

Figyelt kérdés

Végre összeköltöztem a szerelmemmel,aztán kiderült,hogy nem szereti,ha hasmenésem van és nem mondom,hogy jó reggelt,mert rohanok a wc-re,nem szereti,ha úgy öltözöm,ahogyan eddig és igazából engem sem szeret,csak egy szolga kell neki otthonra,aki mindent úgy csinál,ahogy ő akarja és ehhez vidám arcot vág.Már azt sem tudom,nekem miért okozott örömöt az olvasás,a buborékfújás,vagy a főzés.Csak csirkehús és csak apróra vágva ette meg.Aztán már semmi sem volt jó.Kutyasétáltatás közben csak a kutyát nézhetem,mert aki nézelődik,az k_rva.Vásárolni már nem is akartam vele,mert csak őt falhattam,és nem nézhettem körbe,semerre,soha.Mindenemet el kellett dobnom,a szüleimmel nem beszélhettem,mert ők nem is szeretnek engem.Folytathatnám a sort,de így is olyan ostobának érzem magam emiatt,amiért ezt hagytam magammal megtenni.Az utolsó napon hajnalban hadonászott az ollóval és felpofozott,amiért nem mondtam a kérdésem végére,hogy "kicsim".Azon a napon elszöktem,amíg dolgozott.Aztán vetettem látleletet,mert egy régebbi verés,hajtépés,rúgdosás után maradt még egy jó pár nyom.A hajam tövig kellett vágni,mert berasztásodott a vértől,a szemeimen alig láttam ki,a kezemet majdnem eltörte,agyrázkódásom lett,a két combom pedig fekete volt,nem is lila,a sok rúgástól.Igen,nagyon ostoba vagyok,és nem is értem,miért hittem el neki,amikor azt mondta,ezt szerelemből teszi,mert annyira szeret,hogy meg kell vernie.

Azóta nem tudom,mit csináljak,egy hete anyuval vagyok végre,aki halálra aggódta magát,mert nem tudott elérni sehogyan sem.

Nem tudok ránézni az emberekre,állandóan szégyenlem magam,rosszakat álmodok a verésekről,hogy lehet ezen túltenni magam?Hogyan?


2013. júl. 30. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%

hogyan tehetnéd túl magad ezen? pofon egyszerű


ha legközelebb találkozol férfiakkal, akkor a rendes srácokat alázd porig, köpd őket arcon, és szerezz be egy hasonló kaliberű csávót következőnek is, azzal majd jobb lesz

2013. júl. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan nőt, aki bántalmaztak, de van egy erős érzésem, hogy ez csak kitaláció. Mindenesetre nem érdekel, én úgy szétbasznám az ilyen férfi fejét, hogy nyitott koporsót nem mernék bevállalni a temetésén.
2013. júl. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem irigylem a szüleidet, szörnyű, mit élhettek át miattad. A legrosszabb az, amikor próbálsz segíteni egy szeretteden, főleg gyerek-szülő kapcsolatban, de ő folytatja az önpusztítást.

Örülök, hogy meg tudtál szabadulni ettől a káros kapcsolattól végül. Érdemes lenne pszichológussal beszélned, esetleg visszaszerezni a régi barátaidat, újakat gyűjteni, és szép lassan visszatérni egy normális élethez.

2013. júl. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagy büszkeség lehet keményebb lenni egy nőnél..
2013. júl. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
7%
az átlag nőkhöz napi 5-10 csávó próbál közeledni, ebből nehogy már ne lessen egy olyat kifogni, aki nem verekedős, és nem is egy rakás fos, csak magának köszönheti a kérdező, ha nem tetszik a bunyó, akkor válassz rendes csávót!!!!!
2013. júl. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem bántottam soha senkit,és nem is akarok.

Ilyet még álmomban sem tudnék kitalálni.

Igen,a szüleim majd belehaltak abba,hogy nem tudnak rólam semmit,és utálták őt,már amikor még engedte,hogy találkozzak velük,de kizárólag ha ő is itt van,mert nem mondhattam el,mi van itthon.

Szeretnék újra én lenni,aki vidám és imádja,hogy él.A barátaim mellettem vannak hálistennek,de én nem is olyan vagyok már,amilyen voltam és ez valami borzalom.Megpróbálok elmenni egy pszichológushoz,ha már más nem segít.Ha kint vagyok az utcán,mintha teljesen védtelen lennék,és nem merek ránézni senkire,mert az meg volt tiltva.Köszönöm az együtt érző válaszokat.

2013. júl. 30. 19:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindenek előtt sajnálom, hogy egy ilyet átéltél, de legalább el tudtál szabadulni. Most egy darabig maradj anyud, és a legjobb barátaid közvetlen közelében. Ne félj tőlük segítséget kérni, segíteni fognak rajtad. Beszélgess velük a történtekről. Nagyon nehéz lesz, de muszáj kiadnod a fájdalmad. Vagy velük menj el boltba, vagy sétálni. Szép lassan vállalj be olyan helyeket is, ahol több ember van. Gondolj arra, hogy nem mindenki ilyen, mint ez az állat volt. És ha teheted, menj el pszichológushoz. Ő tud segíteni a rémálmokon, és meg is hallgat. Egyébként ha nem vagyok tolakodó, megkérdezhetem, hány éves vagy? Természetesen ha nem szeretnéd leírni mert félsz, hogy itt is megtalálna emiatt, nem kell leírd.
2013. júl. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kerdezo sik hulye vagy h ezt elturted!
2013. júl. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Rendben van,megpróbálok beszélni róla.A beszélgetéssel vannak nagy gondok,mert régen beszélhettem arról,hogy én mit is érzek.

24 éves vagyok.

2013. júl. 30. 19:49
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy ez milyen ha valakit így megver a párja, de remélem lecsukják az illetőt, aki ilyet tesz egy nővel. Nincs ok amiért egy nőt meg kelljen verni.

Ezen sajnos csak nagyon hosszú idő után tudnád magad túltenni, de szerintem keressél fel egy szakembert aki segít, barátokat, ismerősöket. Mert egyedül nem fog menni.

Pihenjél, pihend ki a lelki sérelmeket.

A hírekben majdnem minden napos téma az hogy megveri valaki a barátnőjét, de amit te mondtál az nagyon durva hogy így megaláz, ne engedi hogy nézelődj, gyakorlatilag rabszolgaként tartott téged, semmi másnak.

Ebbe még belegondolni is rossz.

Én nem bánnék így soha egy lánnyal még ha csak egy kisebb pofont adnék neki lehet hogy a lelkiismeretem meg is ölne, mert nem élném túl az is biztos.

Nem tudom hogy az ilyen emberek akik ezt teszik mit éreznek igazából, miért teszik, de az tuti hogy nem ép elméjűek.

Jól tetted hogy leléptél onnan lehet már meg is ölt volna. Meg mi az hogy valakit szerelemből verünk. Ezt nem tudom megérteni.

Meg azért megverni mert nem mondtad azt hogy "kicsim".

A volt párodnak, és még szépen is fogalmazok elmentek otthonról teljesen, hogy ilyenen kiakad. lehet hogy őt is elnyomták és azért lett ilyen, nem tudom, de ez nagyon de nagyon durva, dolog volt tőle, az biztos hogy őt a börtönbe élete végéig kezeltetni kéne és ugyanezt a bánásmódot vissza adni neki.

Nem értem ezt az emberekbe hogy miért képesek ilyenre, a gyermek bántalmazókról ne is beszéljünk.

Borzalmas hogy ez megy a világban és rengeteg dologról nem is tudunk mert nem számol be róla a média.

Nagyon sajnálom hogy rossz helyre kerültél és ilyen sorsod volt hónapokig. Bízom benne hogy valahogy túl tudod tenni magad és rendbe jössz fizikailag meg lelkileg is. De ne fojtsd magadba a fájdalmat mert nem lesz jó vége ennek és próbáld meg elfoglalni magad és ne zuhanj magadba. Egyszer jobb lesz minden, kívánom hogy ezt a rosszat az élet valahogy jóvátegye és kárpótolja.

2013. júl. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!