Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátomnak?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki a barátom haverja, többször szoktak együtt bulizni meg jóba vannak. Én is többször találkoztam már vele meg a barátnőjével akivel régóta együtt van. Mindketten jó fejek és a sráccal nagyon sokat lehet hülyéskedni és sokszor beszélgetünk ha találkozunk. Az egyik ilyen bulis estén kijelentette, hogy nem vagyok közömbös számára és ha ketten lennénk mit csinálna velem. Felvilágosítottam, hogy ez soha nem lesz így, mert imádom a barátomat és jobb lenne ha ő is a barátnőjével valósítaná meg a kis vágyait. Nem tudom, hogy elmondjam e a barátomnak ezt az egészet. Legfőképp azért, mert tudom, hogy leosztaná a srácot miatta és nem akarok szart keverni közte meg a barátnője között. Meg persze azt se, hogy feszkó legyen a két fiú között. Jobb lenne tudnia vagy ha felfogta a srác a dolgokat inkább ne idegesítsem feleslegesen?
2013. júl. 30. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg Neki.
2013. júl. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mond el a barátodnak.
2013. júl. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha megint nyomul akk igen
2013. júl. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne mond el. Csak bajt csinálnál vele. Ha megértette a srác, vedd úgy, hogy csak piás volt.
2013. júl. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha még egyszer próbálkozik akkor mond el mindenképp. Lehet h a srácok összevesznének, de nem BARÁT az a ki ráhajt a másik nőjére. Lehet h a barátnője is összeveszne vele, de szted mennyire szeretheti a csajt ha nálad nyomul.
2013. júl. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!