Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szerintetek pozitívum vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek pozitívum vagy negatívum?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok hozzá, hogyha a párotok egy veszekedés alkalmával a fejetekhez vágná, hogy neki rengeteg esélye lett volna megcsalni téged, de nem tette...


Ezt pozitívumként fognátok fel, mert elvileg nem tette meg vagy negatívumként, mert nem mondta el, hogy bepróbálkoztak nála és ezért úgy érzed, hogy nem volt hozzátok őszinte.


2013. júl. 30. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp negatívum, de csak abban a kontextusban, mert nem mondta el. De Mivel nem csalt meg, azonban az pozitív, így végül erre billenne nálam a mérleg, de 1-2 napig puffognék. Miféle kérdés ez?
2013. júl. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálam semleges lenne, kiegyenlítené magát hogy nem mondta el és hogy nem is tette meg.

Bár eléggé meglepődnék

2013. júl. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%

Minden nő hazudik vagyis, ha volt lehetősége MEG IS TETTE.


Lelkiismeretlenül a pofádba fogja azért hazudni az ellenkezőjét.

2013. júl. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Itt szerintem hatalmas érthetetlenség van.


Pasi vagyok, és történt már velem ilyen. Egy biztos: Ha valaki ezért számonkérést kér tőlem, mert nem csaltam meg, vagy negatívan fogja fel, hogy nem mondtam el, akkor legközelebb biztos hogy megcsalom.


Eleve nem szokás ilyenről "beszámolni". Engem sem érdekel, hogy a párom hány pasit koptatott le.


De egyébként nem lenne rá alkalom hogy megcsaljam, mert szerintem rögtön dobnám, ahogy felveti hogy "miért nem mondtad meg".

2013. júl. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány, a pasim vágta ezt a fejemhez, kedves utolsó.
2013. júl. 30. 21:19
 6/9 anonim ***** válasza:
az lényegtelen hogy lány, vagy fiú vagy. ebben nincs negatívum.
2013. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ember függő ki hogy fogja fel. Egy hosszabb kapcsolatban (éveket értek ezalatt) kinek nem lett volna lehetősége megcsalni a párját? Az, hogy én hazajövök és nem zsibbasztom azzal a pasimat, hogy a melóhelyen a Kovács Béla megint ajánlgatta magát, az nem azt jelenti, hogy nem vagyok őszinte hanem azt hogy a Bélát emberszámba sem veszem függetlenül attól, hogy ő ezt komolyan gondolta. Veszekedés közben a másik fejéhez vágni ezt éretlenségre vall. Szerintem negatívum, mert ezzel nem kérkedünk. A hűség egy kapcsolatban ALAP.
2013. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Részben egyetértek a 7. válaszolóval. Elképzelhető hogy "szóra se méltatta" vagy nem tartotta fontosnak. A vitában meg attól függ hogy jutottatok el ehhez, arcoskodik vele hogy ennyi meg ennyi lehetősége volt vagy kikényszeríted belőle, hogy elmondja? Mert nem mindegy. Úgy gondolom pozitívum, hogy nem élt a lehetőségekkel, és szerintem neked is ezt kéne szem előtt tartanod.
2013. júl. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ebben csak és kizárólag negatívum van. Et már zsarolás.

Elég szomorú, hogy itt csak én gondolom így.


Meg ilyen mondatnak sehol nincs helye. Csak egy hülye mond ilyet.

2013. júl. 31. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!