Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Az negatívum (zavaró)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az negatívum (zavaró) vagy inkább pozitívum (izgató) ha egy fiúnak feláll táncolás közben és mondjuk érzitek amikor hozzátok ér (mármint diszkóban)? Fiúk! Nektek fel szokott állni? Persze ha jó csajjal táncoltok

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
én rajongok az ilyenért, imádom ezt érezni úhhh hányszor éreztem már a pasikon hogy feláll nekik rám (ez engem büszkeséggel tölt el)! teljesen bepörget, jobban mint egy "elolvadok tőled nézés" vagy mintha mondana valamit.! 19 L
2010. máj. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Huhh. Jó érzés. Legyezgeti a hiúságom. :)
2010. máj. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
nekem nem lenne zavaró ha felállna rám a farkad 32/F
2010. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

én imádom!

32/L

2010. máj. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
huhh az nagyon jó, egyáltalán nem negatívum
2010. máj. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

sztem is jó

engem felizgat

:DD

2010. máj. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
akkor majd kontrollálom a farkam, hogy nehogy elbízzátok magatokat, meg elszálljatok az egótoktól.
2010. jún. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem pozitivum,mert ha nem allna akkor meleg lenne. egy heteronal termeszetes. jo persze biztos megvan az a pia menyiseg amikor mar nem:D
2012. júl. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!