Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezzel a fajta gondolkodásmódda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel a fajta gondolkodásmóddal el lehet érni valamit?

Figyelt kérdés
Elegem van már, hogy egy idő után mindig én vagyok aki szalad a másik után. A jelenlegi párommal nagyon jól kijövünk, megbízunk egymásban, nagyon nagy a szerelem, és tökéletes minden. Viszont mint minden emberrel, vele is elszaladt a ló. Elutazott 3 hétre külföldre, és már csak 1,5 hét van hátra de mindig az van, hogy én írok neki hogy írj majd, keress majd, ha tudsz írj, ekkor leszek, stb.. Szóval ezen szeretnék változtatni, mert attól hogy megkapok mindent tőle, még ez kicsit rossz hogy megint én keresem a másikat. Szerintetek ha kontrolálom magam, hogy nem írok neki annyit , meg megvárom hogy keressen, akkor jó lesz, vagy pont ellenkezőleg?
2013. júl. 30. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
természetessé vált neki h vagy hagyd h ő keressen
2013. júl. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja,úgyis fog keresni.
2013. júl. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!