Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Tudom, nekem kell dönteni. De félek, nem tudom, melyik lenne a helyes út.

Kb 3 hete van barátom, de érdekes az egész.

Foglalkozik velem, nem arról van szó, de nagyon minimális a testi kontaktus, annak ellenére, hogy viszonylag sokat vagyunk együtt. (Nem feküdtünk még le, de nem is kimondottan erre célzok, hanem minden értelemben.)

És nem tudom, mi lehet az oka. Jó vele,de engem ez eléggé zavar.


A másik fele a dolognak, fél évvel ezelőtt volt egy nagyon rossz kapcsolatom, ami alatt megismerkedtem valakivel. Ő próbálkozott nálam elég kitartóan, és nekem is tetszett. De mivel sajnos szerelmes voltam akkor, elküldtem... Megszakadt a kapcsolat köztünk.

De valami folytán most újra beszélünk, és átfutott rajtam, hogy talán nem véletlen alakult így, és lehet, ez egy jel, hogy nem kéne megint eldobnom...

És azt mondta, ha úgy adódna, ő ad nekem még egy lehetőséget.


Tudom, zavaros az egész, de érdekelne más véleménye is...

25N



2013. júl. 31. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
3hete vagytok 1ütt és lehet még nem mer nyúlkálni vagy nem akarja elsietni a dolgokat miért nem kérdezed meg tőle? Mikor én 3 hete voltam együtt a barátommal hát valahogy nem voltak ilyen problémák..
2013. júl. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csomószor aludtunk együtt, és nem volt semmi.

Kérdeztem, nem tetszem? Nem vonzódsz hozzám?

Az volt a válasza, "ha így lenne, szerinted veled lennék?"

"ha szórakozni kellenél, rég megb...talak volna már"


Utcán a kezemet nem fogja meg, csók is kb annyi, hogy a számra ad puszit.

Simogat, de amint pl a mellemhez ér "jaj bocs ne haragudj" és abbahagyja.

Én nem találkoztam még ilyennel. És nekem hiányoznak ezek a dolgok.

Velem van a baj?

2013. júl. 31. 09:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy veled van a baj, ez így férfiszemmel is furcsa, pedig én sem vagyok egy lerohanós ösztönlény, de ahhoz nagyon 0 libidó kell, hogy három hét együttlét + együttalvás után ennyivel beérje, a szöveg amit nyom pedig elég albérleti... Én a helyedben megpróbálnám a másikat, ebből nem sok jó néz ki.
2013. júl. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!