Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kik azok a barátzóna töltelék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kik azok a barátzóna töltelék férfiak?

Figyelt kérdés
Ők emberszámba vehetőek?
2013. júl. 31. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Azok, akik barátnak jók, de párkapcsolati értelemben vett barátnak nem.
2013. júl. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam a férfi barát többféle. Az egyik kategória az, akivel sosem lehetne több. Ide azok tartoznak, akiket ismerek már kicsit és tudom, hogy egyéniségre nem férnénk össze. Legtöbb esetben ők is így vannak velem.

Többi pasi barát olyan, hogy lehetne belőle akár kapcsolat is. Ezekből van több. :)

2013. júl. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

azért remélem hogy az előttem lévő kommentelők nyilvánosan a pasik tudtára adták hogy mi a szitu.


Nekem is van barátzona "lány" ismerősöm, akinek én is ilyen vagyok (de itt egyikünk se tudna többet elképzelni), de még időben letisztáztuk a dolgot (nyíltan és nem volt kínos), nehogy véletlen többet akarjon ő, vagy azt higgye hogy én.

2013. júl. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés nagyon gáz már bocs. Lealacsonyító mi az hogy emberszámba vehetőek e? Meg tölteték férfiak?? Megsúgom ők is emberek. De hogy a kérdésre is válaszoljak, igen sok férfi kerül hasonló helyzetbe a nőknél, van aki tudatosan tehát ő sem akar többet a lánytól és van aki akaratán kívül vagyis ő szeretett volna de nagyon rossz stratégiát választott. Ergo barátilag lelkizősen próbálta megközelíteni a lányt, ami legyünk őszinték a mai világban 10/9 szer azzal végződik hogy ahogy te fogalmaztál "barátzóna töltelék férfiak" kategóriába kerül a szerencsétlen. Ennek a mentalitásnak és hozzáállásnak amit képviseltek köszönhető hogy szép lassan kihalnak a klasszikus módon udvarló férfiak és egyre többen érzik azt hogy játszaniuk kell a bunkó macsót. Szomorú...
2013. júl. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!