Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jót jelent? Barátzóna?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jót jelent? Barátzóna? Vagy pont kijutottam?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel nagyon jó barátok vagyunk jelenleg, bár igaz a kapcsolatunk nagyon távolságtartóan indult, én szép lassan beleszerettem, és egyik pillanatról a másikra ő is levetette a távolságtartást, habár szigorúan barát szinten állunk...

Ha piszkálgatom és úgy érek hozzá kissé felháborodik, de amúgy sokat vagyunk együtt, és sokat nevetünk, hasonló a vérmérsékletünk, és az érdeklődési körünk...

Amikor itt van megmutatja a levelezéseit, a barátai facebookját...és ezt kérés nélkül (persze sose kérnék ilyet) szóval meglepően bizalmas velem...Én legalábbis nem mutogatnék ilyesmit. Mindenféle érdekességet amit talál meg akar velem osztani, és meg akarja nézetni velem a kedvenc filmjeit. áthozott pendrive-on zenéket, novellát....

Már ezek alapján se tudom eldönteni...bár úgy éreztem mindig, hogy csak barát vagyok, azért reménykedem, mert más lány se nagyon van az életében...


Mostanában viszont elkezdett a farkáról poénkodni, felrántani a pólóját és a felsőtestét mutogatni....szóval ebbe a belsőséges viszonyba elkezdett megjelenni a testiség mint téma....ez most valamiféle lépés, vagy csak egyre kevésbé szégyenlős előttem? (mert amúgy elég szégyenlős)


A napokban cseten olyan kedves lett mint még soha, csodál...folyton mosolygós hnagulatjeleket küld...


Szóval talán alakul?

20/l


2012. dec. 28. 21:03
 1/10 Én nem? ***** válasza:
Van esély mindig van esély szerintem most kezd megtörni és a tiéd lehet,majd jól teperd le XD
2012. dec. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen egyértelmű a dolog... :)

Ha kicsit szégyenlősebb típus, akkor adj neki diszkréten jelzéseket, amelyeket nem lehet férreérteni, vagyis bíztasd, h nehogy visszavonulót fújjon! :)

2013. jan. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Egy éve párkapcsolatban élek, és nekem is van egy nagyon jó barátom, aki előttem szokott átöltözni és én is előtte. Tudjuk mind a ketten hol vannak a határok. Először is neked tisztázni kell vele hogy nálatok hol vannak a határok. Amig betartjátok azokat nincsenek gondok. Ha meg tetszik neked amit ő csinál akkor lesz valami;)
2013. jan. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Még az előző vagyok:) megosztunk mi is mindent egymással, megbeszélünk minden dolgot, ezért vannak a barátok:)
2013. jan. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem a barátságunk határaival nem vagyok tisztában, és nem is akarok határokat húzni és falakat építeni, pont ez az, én őt nagyon megszerettem, és nem tudom hogy ő hogy áll hozzám, és persze ha eléállnék hogy kifaggassam erről az nyomot hagyna a barátságunkon, amihez azért ragaszkodok, akkor is ha nem lehet köztünk több....
2013. jan. 2. 13:50
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a dolog nem olyan egyértelmű, mert nem tudom... Ha nekem tetszik egy lány, nem úgy próbálom meghódítani, hogy átmegyek hozzá és poénkodok és a farkamról beszélek neki és viccelődök ilyen dolgokkal. Normális esetben egy pasi nem így nyomul egy lányra...

Sztem esélyes, hogy csak barátként kezel, és te félreérted a bizalmaskodását. Az is lehet, hogy észrevette, hogy te vonzódsz hozzá, és direkt csinálja ezeket, hogy tápláld a hiúságát. Szerintem nem jár el tisztességesen, mert ha akarna tőled valamit, akkor egyértelműen nyomulna.

De komolyan mi ez már? A kétértelműség a lányok fegyvere, egy fiú legyen már konkrét, ha tisztességes szándéka van!

2013. jan. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
tisztességesnek ismerem, nagyon is. Mintha mostanában változnának a dolgok, kedvesebb...
2013. jan. 2. 14:06
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor is kezeld ezt a dolgot óvatosan szerintem, mert lehet, hogy csak barátkozik, te pedig félreérted a bizalmaskodást. Azért mondom ezt, mert velem is előfordult már hasonló eset. Én is zárkózott típusú vagyok, és volt egy lány egyetemen, akivel hasonló esetem történt. Egymás mellett ültünk, és a kezdeti "szia, hogy vagy? elférsz tőlem?" típusú párbeszédeből beszélgetések lettek, majd interneten is csetelni kezdtünk, később találoztunk is, egyre többet beszélgettünk, végül már a legjobb barátom lett, és mindenről beszéltem neki, a farkamról is. A végén én is járkáltam hozzá, filmeztünk, együtt főztünk, és ő a dolgok rendje-módja szerint belémhabarodott, holott az én részemről csak barátként kezeltem őt mindig. Ebből aztán egy nagy összeveszés lett, mert elkezdett utalgatni kettőnkre, és túllépett bizonyos határokat, én viszont ekkor azt mondtam, hogy bocsi, jobb lenne, ha inkább hanyagolnánk egymást.

Igaz, én most nagyon tisztességtelennek tűnök itt, de eleinte megbeszéltük, hogy barátok vagyunk, és én azt hittem, hogy nem kell magyaráznom neki ez után, hogy az én szememben csak barátozok vele. Ti megbeszéltetek ilyesmit egymással?

Amúgy lehet, hogy nincs ám igazam, és a ti esetetek tök más, de azért vedd figyelembe ezt is a biztonság kedvéért, amit leírtam :P

2013. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
figyelembe veszem....igazából konkrét megbeszélése nem volt semmi ilyesminek....bár mondta a fiú hogy mi milyen jó barátok vagyunk, de azt is hogy mi szinte egyformák vagyunk és mennyi közös van bennünk....az a baj hogy minden csak baráti dologra utaló jere fel lehet hozni valamit ami meg többre utal... :/
2013. jan. 2. 14:35
 10/10 IamME21 válasza:

Lehet, hogy még maga sem tudja mit akar. Ha most kezdenek kialakulni az érzések, akkor lehet, hogy barátként tekint rád, de legbelül érzi, hogy egy kicsit vonzódik hozzád. Szerintem igen, alakul. De ezt persze csak ti tudhatjátok. Kezdj el célozgatni, meg finoman utalgatni, hogy a rélszedről többről is lehetne szó.

18f :))

2013. jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!