Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy "nem erzem nonek magam"?

Figyelt kérdés

1.) Mit jelent az, hogy "nem erzem nonek magam"?

2.) Es milyen jelekbol szurheto le?

3.) Lehet ezt tudni elore vagy csak kesobb ez egy onfelmento maszlag, ha tonkrevagja vele a no a kapcsolatot?


(en ferfikent ugy gondolom, hogy a "nem erzem nonek magam" teljesen egyenlo azzal, hogy a no unatkozik es nem kell harcolnia a ferfiert)



2013. júl. 31. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kezeled úgy mint egy nőt, nem vagy gyengéd, nem mutatod ki, hogy mennyire tetszik neked.

Számomra ezt jelentené.

2013. júl. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező neked a következtetésed nem tudom honnan jött, de nagyon gyenge beleérző képességre vall már bocsi.
2013. júl. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az elsőnek is igaza van részben. Számomra azt jelenti, hogy nem érzem, hogy a pasi újra és újra meg akarna hódítani, vagy hogy a pasi nem viselkedik eléggé férfiasan, például nem elég irányító a számomra (tévedés ne essék, nem bunkó, finoman is lehet irányítani). Ugyanis én hajlamos vagyok irányításra önkéntelenül, ha hagyják, de egy bizonyos mérték után ez már számomra nem jó érzés párkapcsolatilag. Magyarán viselje a férfi a nadrágot és éreztesse a nővel, hogy az kell neki és nagyra becsüli, mint nőt.
2013. júl. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azt jelenti hogy nincs benned elég empátia :)

Éreztesd vele hogy igenis nőből van, mondd neki hogy smink nélkül is gyönyörű, a "Drágám, te fogytál?" jellegű kérdések is hatásosak :)

2013. júl. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt jelentené ez a mondat,hogy nincsen változatosság,monoton az egész,nincsen pezsgés és kihívás.Olyan érzés lenne,mint amikor havernak tekintenek,nem pedig egy számára gyönyörű nőnek.Szeretem ha bókol,és megdicsér,és érezteti,hogy igen is én kellek neki.
2013. júl. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs megbecsülve szexuális vagy érzelmi téren, vagy mindkettőn. Vagy nem udvarolsz neki ahogy egy nőnek szoktak.

Nem erősíted benne a nemi identitását és nem adsz neki olyant amitől büszke lehet.

2013. júl. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%
Ez egy tipikus női hisztéria amikor felfedez más pasiban olyan érdekes vonásokat amik benned lehet hogy sosem voltak meg..S persze nem mondhatja ki hogy "legyé' má' olyan mint a Géza",ezért ködösit ilyen dumákkal,hátha végre gondolatolvasó lett a pasijából és kitalálja ebből hogy mi is konkrétan a baja. Pedig sok beszélgetéssel mindent meg lehet oldani,nem ilyen nőklapjás meg szexésnyujorkos replikák kellenének.
2013. júl. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Milyen jelekből szűrhető le? - Hát, vannak értelmes nők, akik elmondják. "Szívem, nem érzem jól magam a bőrömben mostanában." Vannak, akik puffognak és hisztiznek, de ez nem vezet túl sok jóra.


Ahhoz, hogy valaki unatkozik, ennek nincsen köze. Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy a hasmenés vagy az influenza egy olyan állapot, amikor az ember beteg, mert unatkozik. Nem, ez egy olyan állapot, ami kialakul. Lehet hozzá köze a nő párjának, de az is lehet, hogy ez ettől független. Én akkor nem szoktam nőnek érezni magam, ha kikopott a ruhatáram és nem tudok olyan csinos ruhákat felvenni, amikben karcsú a derekam és szépek a melleim. Most ez a helyzet, mivel sokat fogytam, minden ruhám nagy rám és hiába van gyönyörű testem, minden göncöm úgy áll rajtam mint tehénen a gatya.

2013. júl. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia. Ez nálam is így van, nem érzem azt hogy a párom vonzó nőként nézne rám, mint régebben. Tök mindegy, mit veszek fel, mit csinálok. Ha nem kezdeményezek, nincs szex, mert ő fáradt. Első sorban anyuka vagyok, meg háztartási alkalmazott, jó barát akinek elmondhatja a problémáit stb. Szeret is, persze. De mint nőt....már nem.


És nem azért van ez, mert más pasit néztem ki magamnak hiszen akkor más pasinak bejönnék és érezhetném magam nőnek. Pont azért van ez, mert nem keresek mást, őt szeretem, az ő véleménye számít nekem, ezért érzem azt hogy nem vagyok nő, mert az egyetlen férfi aki fontos nekem már nem lát annak.

2013. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!