Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez lerázós szöveg vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lerázós szöveg vagy tényleg gondolhatja így?

Figyelt kérdés
Egy sráccal közelebb kerültünk egymáshoz és végül azt mondta, hogy jobb lenne nem találkoznunk ilyen sűrűn, mert ő nem akar jelenleg komoly kapcsolatot. Meg, hogy én barátnőnek való típus vagyok nem pedig olyan akit megdug és otthagy. És nem akarja, hogy most bármi komoly kialakuljon köztünk, mert nincs kész egy kapcsolatra, nem tudna hűséges maradni, mert nem azt a korszakát éli, viszont később eltudna köztünk komolyat is képzelni.
2013. júl. 31. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
meg lehet, hogy azt várja, hogy mond, hogy neked ez is jó lesz. ez ilyen jófiu vagyok, nem akarlak megdugni csak , pedig dehogynem. :P
2013. júl. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nehogy bedőlj neki, csak azért mondja, hogy belemenj ebbe, aztán pár menet után nem fogsz hallani róla
2013. júl. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor használati utasítás a szöveg alapján: hagyd békén, hadd másszon még meg pár csajt, azt ha már nem viszket a lompos, akkor jössz te!


Addig ismerkedj te is és tedd talonba a srácot.

2013. júl. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:D Ismerős a szöveg. Én is így jártam egy sráccal. De én nem bírtam "nézni", ahogy másokkal ismerkedik, és úgy megutáltam, hogy már barátként sem tudnék tekinteni rá. Megváltozott.
2013. júl. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!