Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos! Ez jó szakító szöveg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Ez jó szakító szöveg?

Figyelt kérdés

Ha azt mondanám, hogy:


Nem szeretnék többet találkozni. Szeretek veled találkozni, jól érzem magam veled, de nem érzek semmit és tudom, hogy nem is fogok. Ezért is lenne jobb, ha minél előbb abbahagynánk ezt.


Ez mellesleg az igazság. Csak arra lennék kíváncsi, hogy nem túl nyers? Ti hogy fogadnátok ezt fiúk?


20L


2013. máj. 24. 14:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kicsit ellentmondás van a két mondat között szerintem azt hagyd ki, hogy szeretsz vele találkozni mivel az első mondatban azt írtad, hogy nem szeretnél vele.
2013. máj. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
Azért eléggé nyers, de ha ilyen bunkónak ismert meg, akkor nem fog meglepődni.
2013. máj. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Legalább őszinte. Százszor jobb, mintha azt mondaná, hogy "jobbat érdemelsz nálam" vagy "legyünk ezentúl csak barátok."


17/L

2013. máj. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
jó ez, de nem kell h szeretsz vele lenni, mert nem..
2013. máj. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

De szeretek vele lenni, de csak barátilag.

Nem vagyok bunkó!!! A szép szóból nem szoktak érteni a srácok...

2013. máj. 24. 14:52
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szeretnék többet találkozni. Szeretek veled találkozni"

Egyik szavad üti a másikat.. próbáld így.


"Figyelj xy, szeretlek téged, de nem hinném hogy többet éreznék mint barátság."

2013. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De nem is szeretem. Még csak 1 hónapja ismerjük egymást.
2013. máj. 24. 14:58
 8/17 anonim ***** válasza:

Na de legalább konkrét lezárás, ezután biztos nem jön a pasi kérdezni, hogy kétértelműt mondott, érezhet-e még valamit, azt akarja-e, hogy csak küzdjek...


Korrekt.

2013. máj. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
"De nem is szeretem." Akkor meg minek jöttél vele össze? Istenem.. Szegény srác.:D
2013. máj. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 beatrix198 ***** válasza:
Egy hónapja ismered és már jártok :O ? Basszus, ez egy kicsit gyors! Na mindegy, a lényeg az, hogy próbálj meg tapintatos lenni, de emellett határozott is. Nem írok konkrét szöveget, mert azt neked kell érezned és tudnod, hogy mit érzel a legjobbnak, de semmiképpen se legyél bunkó, vagy nyers, de ne is gyengülj el a sajnálattól, mert egyik sem vezet semmi jóhoz.
2013. máj. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!