Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem várjuk a "tökéletes"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem várjuk a "tökéletes" párt, és lejjebb adunk az igényeinkből, lehet jól működő kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Lehet furán tettem fel a kérdést. Szóval most ne a külsőre gondoljatok, nem a szőke hercegről beszélek, de vannak bizonyos elvárásaim a másik nemmel kapcsolatban, szerintem nem nagyok, de manapság úgy tűnik, hogy mégis...igazából csak szellemi dolgokról van szó, egyszerűen nem tudom elképzelni magam egy férfival, akivel csak a fociról lehet beszélni, vagy nem tud helysen írni, és nem, nem elvárás a diploma, egyetem, hanem a normális, értelmes gondolkodás. Emellett persze fontos az is, hogy az illető barátságos, kedves legyen, de ezek alap dolgok kellenéken, hogy legyenek. Szóval nem a külsőről beszélek, mivel az nekem sem az erősségem, így cserébe sem "kérek" férfiszépséget, igazán, nem képmutatásból írom ezt.

De azt vettem észre, hogy majdnem lehetetlen, amit kívánok. Az ember azt hinné, hogy aki hasonló helyzetben van, hasonlóak az igényei, de sajnos nem ezt látom. (Sok fiú ír ki kérdést, mondván, hogy a külsejü nem túl előnyös, de amúgy minden rendben van, és mégsem kellenek a lányoknak, én nem értem, ők kinél próbálkoznak, de igenis vannak lányok, akik erre vágynak.)

Tényleg sokat akarnék? Ezek olyan igények, amikből le kéne adnom? Akiknek van kapcsolatuk, azoknak azért van, mert lejjebb adtak az igényeikből? Vagy megéri várni a "tökéletesre"?


2013. júl. 31. 21:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Egy ismerősöm mondta: "Amig az igazira vársz, jól érezheted magad a jelöltekkel is."
2013. júl. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is :D
2013. júl. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy lejjebb kéne adni az igényeidet, mivel neked nincsenek elrugaszkodott elvárásaid.

Ezek a feltételek reálisak, ha lejjebb adod, nem fogod jól érezni magad.

2013. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Látod, akkor mi nagyon elkerüljük egymást. Én ugyanilyen vagyok csak férfiba,és azok közé tartozom,akiket leírtál.Valamilyen okból nem találkoznak sokszor az ilyen nemű egyedek,nem akarsz egyáltalán sokat szerintem én pl. amiket leírtál magamra ismertem benne teljes mértékben,hasonló tulajdonságokkal rendelkező hölgyet keresek. :)
2013. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Attól függ, hogy hány éves vagy mikor még mindig csak vársz. Ha szeretnél privátban is beszélni erről, én benne vagyok :) És nem, nem felakarlak szedni, mert lány vagyok.
2013. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ne adj lejjebb ezekből,ott találsz majd ilyet ahol nem is számítasz rá. Azután majd eldől mit is kezdesz vele...
2013. júl. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ne haragudj, de én egy igen kommunikatív, mély érzésű srác vagyok és amikor megkérdezték, hogy milyen vagyok és mi érdekel, és elmondtam, akkor azt kaptam az ilyen lányoktól, hogy magamat fényezem és beképzelt vagyok. Érdekes, normális srácokat kerestek, de ha megkapjátok, beéritek kevesebbel is.

2013. júl. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Igazából az hogy mondjuk valakinek külsőleg elvárásai vannak abból lehet lejjebb adni de egy kapcsolatnak nagyon fontos része hogy a két fél teljesen megértse egymást és jól el tudjanak beszélgetni, így megértem az igényeidet. Lehet hogy kicsit nehezebb megtalálni így pont azt aki neked kell de hidd el azért van remény:)
2013. júl. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Kicsit megnyugodtam, hogy nem csak szerintem nem nagy elvárások ezek.

4- Ez jellemző, hgy az ilyen emberek elkerülik egymást sjanos...de azért jó hallani, hogy a másik részről is van még ilyen :)

5 - Nem vagyok éppen öreg, de a helyzet attól még elkeserítő sajnos.

7-Sajnálom a rossz tapasztalataidat, megértem, hogy sok lány ilyen, de azt akartam ezzel kifejezni, hogy vannak kivételek, csak talíán azokat nem veszitek észre.

2013. júl. 31. 21:34
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia


Sajnos a jó külső garancia a sikerre. Sajnos borzasztóan sok igénytelen nő van aki a szőke hercegre vár ,de amikor egy magam fajta szerencsét próbál akkor barátok még lehetünk.. Éppen ezért a normális főzni tudó,igényes,dolgozó srácok már nem mernek ismerkedni csak baráti körben. Én eddig minden alkalommal így találtam meg a barátnőmet.

Persze ,senki sem hibátlan ,de manapság az olyan lányok mint te nem jártok szórakozni ,ha igen akkor is nehéz beszélgetni lévén mi nem a szépséggel hódítunk hanem a szavakkal...


Szerintem a barátaid körében nézz szét hátha valakinek van egy tesója akinek nincsen senkije...;)

2013. júl. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!