Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismer valaki olyan párt akinek a kapcsolata hasonlít a miénkhez? Vagy ha te vagy hasonló kapcsolatban akkor írj.25 év korkülönbség van köztünk és fél éve együtt élünk én vagyok a fiatalabb (férfi).

Figyelt kérdés
Bármi érdekel negatívum és pozitívum is.

2013. júl. 23. 21:04
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
74%
nem szar hogy mindenki megbámul az utcán titeket?
2013. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Nem szoktak megbámulni,esetleg megnézni.Engem többnek néznek a páromat meg fiatalabbnak és így a különbséget 10 max 15 évre tippelik.
2013. júl. 24. 19:37
 3/54 anonim ***** válasza:
100%
az sem kevés, sokan megnézhetnek, bár ha pestiek vagytok akkor ott már talán annyira nem botránkoznak meg ezen az emberek, mint kisebb városokban
2013. júl. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
Nem a fővárosban élünk,de nagyvárosban.
2013. júl. 24. 21:09
 5/54 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk 24 év a korkülönbség, én vagyok a nő. Másfél éve vagyunk kapcsolatban, nagyon szeretjük egymást. És nem érződik ez a nagy különbség semmilyen téren. Én azt szeretném tőled kérdezni, mi az, ami bennünk megvan, és a fiatalabb nőkben nincs? Mert szeretném tudni, miért pont én vagyok az ő nagy szerelme. Priviben is írhatsz, mert itt úgyis gúnyolódni fognak.
2013. aug. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt nem szabad sarkositani, h mi van bennetek, ami a fiatalabb nokben nincs, mert ez erosen emberfuggo.

Azt amugy en sem ertem, h miert kell gunyolodni.

Nekem csak 10 evvel fiatalann pasim volt.

Pozitivumok lehetnek:

a tapasztalat, a nyugalom, egy ennyi idos no mar tudja, h mit akar az elettol es egy fickotol.

Negativ:

25 ev mar egy generacio. Esetleg le kell mondani a kozos utodrol, ilyesmik.

2013. aug. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, lattam van par gepelesi hibam es lemaradt, h 34 eves no vagyok.
2013. aug. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
Igen igaza van az előző hozzászólónak. Az emberi jelem nem kor hanem intelligencia kérdése.Ha türelmesek és kedvesek vagyunk egymáshoz a szeretet,szerelem mindent megold.Bár az is igaz hogy egy idősebb tapasztaltabb de csak ennyi.
2013. aug. 22. 18:07
 9/54 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk +20 volt a javamra (F).

nem ez volt a baj, de már vége.

2013. szept. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
Az előző hozzászólótól megkérdezhetem,ki volt az aki szakítani akart és ki volt az aki a problémát okozta?
2013. szept. 29. 21:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!