Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok túltenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok túltenni magam rajta?

Figyelt kérdés

lassan 7 hónapja szakítottam volt barátommal (randiztam azóta mással,de nem lett semmi komoly a dologból),de még mindig nem tettem túl magam rajta...alig két hónapot jártunk,és nem is volt olyan húú de jó párkapcsolat,de én még mindig érzem a hiányát...

miért van ez? szerelemnek nem nevezném a dolgot (könyörgöm,16 évekes vagyunk)...de nekem annyira nehéz,és láthatólak neki könnyű volt...

lehet azért van ez velem,mert téli vakációban szakítottunk,és úgymond egy szószerinti szakadás törtönt(vakáció elött minden oké-utána meg le se kakiljuk egymást)? lehet ez az oka?


nem értem,miért,de nekem ez annyira nehééz...azóta is szoktunk dumálni neten + elkerülhetetlenek voltak a mindennapi találkozások,mert osztálytársak vagyunk (tuudom...házinyúlra soha többé nem lövök!!)


vélemények? :/ segítség? :/


2013. júl. 31. 22:39
 1/2 A kérdező kommentje:
tudom* (bocsi,elírtam :) )
2013. júl. 31. 22:40
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos csak magadon tudsz segíteni.

Te tudod rendezni a gondolataidat. Semmi olyan nem történik velünk, amit mi magunk nem hagyunk.


Szoktál sorozatokat nézni? Eltereli a figyelmedet a jelenről. Beleéled magad mások helyzetébe, és amikor észbe kapsz és a sajátod megint eszedbe jut, akkor olyan érzés, mintha kívülállóként figyelnél. Nekem segített.

2013. júl. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!