Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már viszonzatlanul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már viszonzatlanul szerelmesek, mennyi idő volt túltenni magatokat rajta? Esetleg végül mégis happy end lett, és teljesült a vágyatok, összejöttetek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszkoromban voltam, több évig szerelmes egy bandánkhoz tartozó srácba. :) Beteljesül végül, de csak 1 éjszakás kaland lett belőle. Egyébként a jelleme olyan volt, hogy többet nem is vártam volna el tőle (elég nőfaló, lépten-nyomon csalta a barátnőit) Most, hogy már 38 vagyok, ő pedig 40 is elmúlt, néha közösségi oldalon ránézek és nem értem, mi tetszett meg benne. :) Mondjuk lehet, rólam is ezt gondolná valaki, ha fordított helyzetben lennék. :)
2012. szept. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen sajnos sokszor fordul elő, a szerelem nem tartozik a logikus dolgok közé, sőt valamiért sokszor "jobban esik" olyat szeretni,akit nem kellene. Volt,hogy évekbe került teljesen túltenni magam, de ahogy idősebb leszel,úgy egyre könnyebb. Mikor elmúlt az érzés,akkor viszont minden nyom nélkül tűnt el, sőt utólag már nagyon idiótának éreztem magam,hogy nem vertem ki előbb a fejemből. Volt olyan,hogy összejöttem valakivel,akit nagyon szerettem, ő meg inkább csak futó kapcsolatot szeretett volna, na az még rosszabb volt,mintha semmi sem történt volna. Ha valaki nem szeret, azt sajnos el kell fogadni, ilyesmit erőltetni nem lehet (ha lehetne,akkor te is olyanba lennél belezúgva,aki odáig van érted). Teljesen amúgy akkor jöttem helyre,mikor találtam valakit,akivel kölcsönös volt a vonzalom.
2012. szept. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Addig voltam, amíg nem jöttem össze a mostani barátommal.

Szóval két évig voltam az. Voltak időszakok, amikor nagyon a mélyponton voltam, de voltak jobb pillanatok is.

Amikor elkezdtem ismerkedni a jelenlegi barátommal, egyre jobban éreztem, hogy a másik valahogy nem is hiányzik, egyre jobban szerettem ki belőle, ahogy egyre jobban megismertem a barátomat. (:

(Egyébként a "viszonzatlan szerelmemmel" csókolóztunk, de végül mégsem jöttünk össze; ezt így utólag már nem is tekintem szerelemnek, de akkor nagyon rossz volt.)

L

2012. szept. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, egyszer voltam. De nem is értem azóta se, mit ettem a srácon, mert se külsőleg se belsőleg nem az esetem és nem is tudtunk beszélni. 1 hétig sírtam, mert nem tudtam hogy ő hogy áll hozzám, mi a véleménye rólam..

Aztán meguntam a szerencsétlenkedésemet és konkrétan rákérdeztem, hogy lehet-e köztünk valami? Mondta, hogy barátságnál több nem. Utána érdekes módon soha többé nem sírtam utána :D Meg is szakítottam vele a kapcsolatot. Nem sokkal később pedig megismertem a Szerelmemet, akivel azóta is nagyon szuperul megvagyok és boldog vagyok, hogy viszonozva van a szerelmem :)


23/L

2012. szept. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Voltam én is, legjobban a középiskolában. 2 év volt, életemben nem sírtam annyit, mint akkor. Odáig jutottunk, hogy párszor beszélgettem vele, időnként együtt mentünk a buszmegállótól a suliig és vissza, de amúgy a kezemet se fogta meg soha. Mivel tudtam, hogy érettségi után sose látom többet, ezért az azt megelőző napokban iszonyúan kivoltam lelkileg, utána viszont pár hónap alatt kihevertem. És egyébként futólag láttam többször is azóta :) De nem bánom már, így volt ez jó. Mindenesetre a mai napig azt gondolom, hogy az volt nekem az első szerelem, még ha nem is teljesült be.
2012. szept. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lassan 8hónapja tart. (2hónapot voltunk együtt)
2012. szept. 26. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én az egyik legrosszabb szituációban vagyok, ami a viszonzatlan szerelmet illeti. Ugyanis én összejöttem egy sráccal. Ugye először ismerkedtünk, nem ígérhettünk egymásnak semmit sem, hiszen nem tudhatjuk, hogy szerelmesek leszünk-e. Aztán később többször is szeretkeztünk, és én belezúgtam, most is szerelmet érzek iránta, ő viszont nem viszonozza. Először el sem hittem, hogy ez velem történik, eddig ilyet még nem éltem át, és szörnyű, borzalmas érzés... Megpróbálom lefoglalni magam, akkor egész jó, de ha nem csinálok semmit, folyton rá gondolok, eszembe jutnak az együtt töltött pillanatok. Nehéz, mert mi már egymáséi voltunk, és így még nehezebb lesz elfelednem. De tudom, hogy erőt kell vennem magamon!
2012. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Voltam ketszer is:( en szerelmes lettem ok nem :
2015. febr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!