Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes folytatni?

Figyelt kérdés
Nyár elején összejöttem egy lánnyal. Nagyon beleszerettem. Minden tök happy volt, csak hogy útközben kiderült h tetves, én meg nem akarok egész suli időben a suliszégyene lenni. Az a baj hogy kicsit szegények és nem igazán tudnak mit tenni ellene.Megmondani meg nem merem neki.Most mit tegyek? Nem szeretném elveszíteni. HELP!! Bisex/L/15

2013. aug. 1. 04:20
 1/7 anonim ***** válasza:
néma gyereknek anyja sem érti a szavát...
2013. aug. 1. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szedegesd ki a hajából a tetveket. :) tudod, úgy ahogy a majmok szokták. :)
2013. aug. 1. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyél neki tetvetlenítőt, ami van
2013. aug. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Néhány száz forintért lehet tetűírtó szert venni, vegyél egyet!
2013. aug. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 eXooo válasza:
73%
Vegyel egy tetu irtot es majd meglatod de ha nem akarod megbantani akkor ne vegyel de ha szereted fogadd el ugy ahogy van es finoman kozold vele hogy szeretnel neki venni egy tetu irtot es ahogy fogadja ugy vegyel.
2013. aug. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
de biztos h tetves? Lehet h nem is
2013. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen biztos h az. Lattam is a fejebe megvakarozik is. Sot mar en is. Pedig 1szer mar kiirtotta anyu de mindig visszakapom tole.. Es az a legszarabb h 5 nap es tabor, oda meg tetvesen nem mehetek penzt meg nem adjak vissza
2013. aug. 3. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!