Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkozzak a szakításon?

Figyelt kérdés

A barátom néha olyan közömbös velem, kezd kicsit idegesíteni. Néha meg megfolyt a szeretetével, rám telepszik, csak magának akar, mindig féltékenykedik.. soha nem mehetek el egy fiú barátommal sem beülni valami kávézóba vagy ilyesmi, mert egyből jön a sértődöttség... pedig tudhatja nagyon jól, hogy nekem több fiú barátom van, mint lány, mindig is velük jöttem ki jobban és nekem fontos a társaságuk... de nem érti meg.

Ha már nem mondom neki egy nap 50x, hanem csak 49x hogy szeretlek, akkor már biztos van valami baj velem. Azt érzem rám van szállva. Néha meg mintha kicserélték volna, tök normális, kedves, stb. és akkor jól is megvagyunk.

Szex terén is ő a tapasztaltabb, azt gondoltam kezdeményezőbb, dominánsabb, mint én, de már komolyan kezd úgy nézni ki a helyzet, hogy én hordom a "nadrágot"...

Mit tegyek? Olyan se veled, se nélküled kapcsolat ez.

Nem tudnám könnyen ott hagyni, mert már 3 éve leszünk együtt.


2013. aug. 1. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem elég a párod, neked több muki kell? Hát ne haragudj, meg is értem a párod! Az nem indok, hogy te a fiúkkal jobban jössz ki. Nem azért, de én nem a te helyedben, hanem a barátod helyében állnék neki gondolkodni a szakításon. Persze tisztában vagyok vele, hogy ezt mások másképpen fogják látni, mert ezt mindenki természetesnek tartja, hogy márpedig BESZÉLGETÉSRE szükség van. Ne haragudj igaza van, hogy nem enged el velük! Gondolom ő sem megy más lányokkal kávézgatni, meg beszélgetni.
2013. aug. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolkozz rajta
2013. aug. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De kedves első, képzeld, neki is vannak lány ismerősei és szokott velük találkozni, vagy beszélgetni, mint ahogy ÉN. Nem szexelni járok el, nem flörtölni, BESZÉLGETNI.

Javarészt ezek a fiúk már korábban is a barátaim voltak, mielőtt jött volna ő.

Úgyhogy válaszodat nem tartom hasznosnak. Ne forgasd ki a szavakat, azt olvasd, amit írtam, ne a te agyszüleményed képzeld oda!

2013. aug. 1. 12:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. aug. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megmondom, hogy mi a baj: Az, hogy a pasid jobban szeret teged, mint te ot. Ezert teremtesz olyan felteteleket, aminek mar regen nem is lehet megfelelni. Bocs de neked mar irrealisan magasok az elvarasaid. (A szar is budos.)


De remelem ha egy 3-ik betoppan, akkor vele szemben is tartod majd ezeket az irrealis elvarasokat...

2013. aug. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én 20, ő 25
2013. aug. 1. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!