Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy a fiúk megnézik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy a fiúk megnézik a szép lányokat, de mit csináljak, ha ez rosszul esett tegnap a barátomtól?

Figyelt kérdés

Tegnap a vonatállomáson voltunk, vártuk a vonatomt, hogy haza menjek a barátomtól. Végig beszélgettünk, nevetgéltünk, és nagyon lelkesen mesélt nekem valamiről. majd messziről(a barátom mögött), megjelent egy lány. Fekete haj, rózsaszín fültágító, fehér cicanadrág, fehér felső, babaarc. A barátom hátrafordult, észrevette. Majd vissza rám, majd megint hátra. Majd megint rám, de nekem feltünő volt az, ahogy hátranézett. Majd eljött mellettünk a lány, és láttam, ahogy a barátom tetőtől talpig végigmérte majd alig fordult hátra. Nekem ez olyan szinten rosszul esett(pedig nem vagyok az a típus, aki ilyenért hisztizik), de ez nagyon rosszul esett. Nem mondtam el neki, aztán elválásnál kaptam egy hosszú csókot. Mondta, hogy megvárja, míg felszállok a vonatra. Szállok fel, és ránéztem a barátomra, de akkor is a messze távolba nézett, amerre a lány van, majd elment, úgy, hogy még else indult a vonat. Amikor elindult a vonat, a barátom már biciklivel hazafele tartott, én meg odaintegettem neki, és nézte is a vonatot, hogy hol vagyok.

TUDOM, hogy túlreagálom, de mit csináljak, hogy ne essen rosszul? Nem hisztiztem neki, nem is tudja.


2013. aug. 1. 13:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele. De ahogy a közmondás mondja: hűséget fogadott nem vakságot.
2013. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Igen, én ezt tudom, ezért se akarok hisztizni, hiszen mindenki megnézi a szép embereket, függetlenül a nemtől.

De ha megbeszélem vele nem tűnnék hisztisnek? Régen sokat hisztiztem(nem ilyen dolog miatt). Ez nem tűnne annak a szemében?

2013. aug. 1. 13:27
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

hiszti nélkül és elmondhatod

ha higgadtan elmondod hogy ez neked rosszul esett, csak megérti

ha nem mondasz semmit, nem fogja magától kitalálni és így változtatni se

2013. aug. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Dobnám azonnal. Ha már lányokat bámul legalább ízléses legyen, nem ilyen fültágítós barom... Másik meg szerelmes férfi leszarja azt is ha pucéran futkosnak előtte a nők.


22/N

2013. aug. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Akkor lehet megpróbálkozom hiszti nélkül! :) Köszönöm.:)

Igazából nem szokott megnézni így más lányokat, meg volt külföldön, és ott a haverja meg annak az apja pontozták a lányokat, hogy ki milyen, és a barátom nem szállt be, és félve mondta neke, hogy volt tényleg egy szép lány, de neki én vagyok a legeslegszebb, meg ha tudja, hogy ilyen téren van valami mindig figyel, hogy nekem ne essen rosszul.

Engem is meglepett, hogy egy ilyen stílusú lányt nézett meg, de én lányként mondom, hogy valami tényleg volt a lányban, mert ahogy jött messziről nekem is megragadta a szemem. Csak né nem így néztem.:)

2013. aug. 1. 13:32
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Ez a hűség kontra vakság úgy baromság, ahogy van, csak hogy tudd.

Mindenki meglátja azt is, aki szép, azt is, aki csúnya, de a párunk jelenlétében nem muszáj a másik után forgolódni, feltűnően bámulni, kocsányon lógó szemeket meresztgetni.

Én megmondanám, hogy nem az a baj, hogy észrevette, hogy ott egy szép lány, hanem hogy ilyen gátlástalanul megbámulta úgy, hogy közben veled volt.

Nálam ez már a tiszteletlenség kategória, én sem csinálok ilyet és a párom sem, holott egyikünk sem vak.

2013. aug. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen, igazából engem is ez zavar. Volt egy időszak, amikor a barátom nem tisztelt engem(az én hibámból, mert egy kis tutymuty személyiség voltam.:)). Most nagyon jó a kapcsolatunk, lehet megpróbálkozom neki elmondani! :)

De igen, nekem is ez esett kellemetlenül, hogy ÍGY nézte meg. Én is megnézem az embereket, függetlenül a nemétől, korától-ha egy idős bácsi jön szembe velem néha Őt is megnézem, ha van rajta valami érdekes). De nem úgy, hogy kiessen a szemem. Ráadásul nincs is sok önbizalmam, mert csúnyának érzem magamat, és így mégjobban.:)

2013. aug. 1. 13:39
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem meg túlreagáljátok. Engem marhára nem zavar, ha a párom más nőket megbámul, bámulom én is vele együtt:D. Az viszont már rosszul esik, ha megjegyzést is tesz rájuk. " Hmm jó csaj" De ezt már azért teszi, hogy durcizzak...

21N

2013. aug. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
lehet nézelődni de nem illik a párod előtt. szerintem egy pasinak tisztelnie kell a nőjét annyira hogy előtte nem bámészkodik. ezen én is megsértődnék. felőlem nézelődjön ugyse hiszem el egy pasinak sem hogy nem szokott. de legalább ne a jelenlétemben
2013. aug. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az eszedbe se jutott, hogy lehet, hogy az elborzadástól, vagy a döbbenet miatt ragadt odsa szeme. Volt már olyan, hogy én is ugyanezt csináltam, hogy nem tudtam abbahagyni a nézést, mert annyira nem tetszett, pedig én még csak nem is fiú vagyok.
2013. aug. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!