Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem nem csúnyák az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem csúnyák az illetők? (LINKKEL) Mi az oka annak, hogy ennyire önbizalommentesek néhányan?

Figyelt kérdés

Nos, egyre inkább feltűnik nekem, hogy teljesen rendben lévő emberek önbizalomhiányban szenvednek, nem is kicsit.


Példának okáért, itt van ez a lány, kinek kérdésére rengeteg válasz érkezett, Én magam is láttam róla képet:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__43191..


Vagy ez a férfi, aki állítólag teljesen átlagos, de felnagyítja a problémáját a súlyával kapcsolatban:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Nem "fake" kérdések, hanem a lánynak sajna semmi önbizalma, a srác kérdése is valódi.


Vajon az emberek a média által sugallt ideál mindenek felett álló tökéletes ideálja miatt nem bővelkednek önbizalomban, vagy miért? Szerintetek mi az oka?


Szép napot, kedves Gyakorikérdések!



#szép #ideál #csúnya #önbizalom #média #önbizalomihány #átlagos nézetek
2013. júl. 29. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem csúnyák (illetve passz, én nem láttam képeket róluk és nem fogok átnyálazni 50+ oldalny kommentet).
2013. júl. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kedves Első, ne is haragudj rám kérlek, de miből gondolod, hogy csúnyák, ha nem láttál róluk képet?


De visszatérve a fő témára, vajon mi az oka ennek, hogy a fiatalok 70 %-a önbizalom hiányos, és sokan pár évvel később "műnők" lesznek?

2013. júl. 29. 17:18
 3/11 anonim ***** válasza:

Szimplán szeretik hallani, hogy dehogy vagy te csúnya.

Vagy talán azt hiszik, mivel így valamiféle kommunikációs kapcsolatot létesítenek a lányokkal, hogy több is lehet belőle..

2013. júl. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A srác biztosan csúnya, mert ha minden lány elutasít vkit, az csak a külseje miatt lehet.
2013. júl. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerinted ki fogja végiglapozni azt a 100 oldalt, hogy megtaláljuk a képet a két kérdéses személyről?


Linkeld már be nekünk direkt módon, ha kíváncsi vagy bármiféle véleményre is.

2013. júl. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#2: hát nézd kedves kérdező, azt se mondhatom, hogy nem azok, elvégre nem láttam képet róluk. Ugyanakkor ők magukat csúnyának látják, ki vagyok én, hogy ellentmondjak nekik?
2013. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A szó amit keresel; ÖNBIZALOM HIÁNY!


Mitől lesz műnő? Mivel nem tetszik magának, megváltoztatja a külsejét...


Legalább linkeltél volna olyan kérdést ahol raknak ki magukról képet...

2013. júl. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A kérdés valójában nem az, hogy szerintetek hogy néznek ki, igazából abból a célból linkeltem őket, mert elkeserítő számomra, mennyi fiatalnak nincs egy szemernyi önbizalma sincs..


Vajon ennek mi lehet az oka?

2013. júl. 29. 17:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert még gyerekek, aki semmit sem értek el még az életben.
2013. júl. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha egy fiú/férfi önbizalomhiányos, az azért szokott lenni, mert mindenki visszautasítja a külseje miatt.
2013. júl. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!