Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valakinek hasonló tapasztalato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek hasonló tapasztalatok? Nagyon izgulok, nem tudom mit csináljak.

Figyelt kérdés

Szóval, van egy srác akit tavaly ismertem meg a neten. Akkor még volt barátnője és nagyon szerette, szerelmes volt belé, de végül szakítottak. Azóta szinte minden nap beszéltünk/beszélünk és azt mondta, hogy már nem tud más lányra ránézni én kellek neki. Még sosem találkoztunk mert 250 km van köztünk eddig csak kamoztunk vagy neten beszélgettünk. Most kitalálta, hogy eljön és találkozni akar velem mert már nem bírja nélkülem. Én meg félek, hogy élőben már nem fogok neki tetszeni vagy nem lesz téma vagy hasonlók. Ja, és fogalmam sincs, hogy mondjam el ezt az egészet az anyámnak, de azt akarom, hogy mindenképpen tudja, nem akarom a háta mögött csinálna mert tudom, hogy akkor nagyot csalódna bennem. A fiú egyébként 18 éves én meg csak 15.

Szóval vannak valakinek hasonló tapasztalatai vagy valami?

És bocsi a regényért.


2013. aug. 1. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a viszonyod anyuddal. Ha jó, simán mondd meg neki, hogy ez van. Ha nem, akkor...passz. :/ de sok szerencsét! :)
2013. aug. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

annyira nem lett hosszú :)

ne aggódj hogy nem fogsz tetszeni, ha kamerán keresztül tetszettél, élőben is fogsz

és téma is biztos lesz, max először lesz nehézkes

arra azért vigyázz, hogy biztos nem csak lefektetni akar-e

csak úgy meséld el anyukádnak a történetet, mint ahogy itt is leírtad, ha akarod

2013. aug. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan szinten van hasonló tapasztalatom, hogy én is neten ismertem meg a partneremet, akit akkor hagyott ott csúnyán a korábbi párkapcsolata nagyon csúnyán. Én is féltem, mikor először élőben találkoztunk, hogy nem fog olyannak találni, mint amilyennek neten keresztül gondolt, de szerencsére nem így lett. Már négy éve együtt vagyunk. De vigyázz azzal, hogy azt mondja, szeret, mert egyelőre maximum virtuálisan és barátként, neten keresztül nem lehet igazán szerelmesnek lenni, mert nem az egész élő embert tapasztalod. Szóval csak azután higgy el ilyeneket neki, ha már élőben is találkoztatok egy-kétszer.
2013. aug. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már camoztatok akkor semmi okod nincs aggódni mert biztos hogy bejössz neki. Csak add önmagadat ahogy neten keresztül is és nem lesz gond:) Anyukádnak meg sokféleképp nem tudod elmondani de mindenképp biztosítsd arról hogy már webkamerán láttad és meggyőződtél róla hogy nem próbál átverni ja és biztos ami biztos olyan helyen találkozzatok ahol sok ember van.
2013. aug. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettek:)
2013. aug. 1. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!