Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő választott és nem engem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő választott és nem engem, hanem egy másik férfit, akivel minden bizonnyal mégsem olyan jó, ahogy ez előre sejthető is volt. Talán most kezd rájönni mekkora hibát is vétett valójában. Hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mindent megtettem volna érte, mindent meg is tettem és most is megtennék. Jöttek a hormonok és Ő elcsábult, megcsalt, hazudott. Elköltözött, elment. Most kezd rájönni, hogy milyen rosszul döntött és hiányzom neki, ahogy ezt előre sejtettem is, mert nem lesz több ilyen lehetősége 30 felett. Most jön csak, hogy mit dobott ki. Én még mindig hajlandó lennék a közös életre, ha komolyan gondolná. Sms-ben leírta, hogy kín az élet nélküled. Én nem válaszoltam neki, nem is fogok. Vagy mégis kéne? Gondoltam kínlódjon csak akkor, mert csak így jön rá tényelegesen. Visszajöhet még? Az biztos, hogy nem tudja mit akar és külföldön egy idegen környezetben, idegen nyelv mellett, egy pár hónapja ismert vadidegennel azt hiszem nem is lesz soha boldog. Voltatok már hasonló helyzetben? Mi ilyenkor a jó megoldás? Válaszolni vagy nem válaszolni? Úgy gondolom ezt magának okozta, egyedül is kell megoldania.
2013. júl. 18. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

én nem válaszolnék. ő döntött, elhagyot. nem jött össze? visszakönyörögné magát? ha ló nincs, szamár is jó? egy fenét. egye meg, amit főzött.

ez az én véleményem.

2013. júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Válaszold neki, hogy részedről vége, s ne keressen.
2013. júl. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben még kínoznám. Ha annyira akar, küzdjön ezerrel. Én nem válaszolnék, majd máskor esetleg... de nem is mondanám, hogy soha többet....
2013. júl. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kuka!
2013. júl. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek után úgysem tudnál bízni benne.
2013. júl. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én komolyan gondoltam mindent, meg is kértem volna a kezét, majdnem megvettem a gyűrűt is. Tudnék benne bízni, de sokat kéne változnia. Kéne, hogy legyenek céljai, kéne, hogy akarjon normális életet élni, hogy befejezze ezt az önsorsrontást. Az egész környezte aggódik érte és mindenki értetlenül áll a történtek felett. Eddig minden kapcsolatából így lépett át és sose volt egyedül, sose volt magányba, hogy átgondolja a dolgait nyugodtan.
2013. júl. 18. 12:54
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a fontos,hogy te mit akarsz!Ha még mindig szereted őt,és még tudsz bocsájtani neki akkor ne kínozd,mert lehet talál mást és akkor dühös leszel magadra,hogy a büszkeséged és a bosszúéhséged miatt elszalasztod életed szerelmét.Ha érzel iránta akkor válaszolj neki,és hagyjad hagy bizonyítsa be tényleg szeret.Persze lépésről-lépésre engedd közelebb magadhoz.Először csak találkozgassatok,aztán ahogy alakul majd meglátod.Fontos,hogy próbáljátok nyugodtan megbeszélni a dolgokat,és ha tisztáztátok a dolgokat kezdjetek új lappal,és ne a múlton rágódjatok,hanem a jövőt és a közös célokat valósítsátok meg.Viszont ha már nem akarsz tőle semmit,akkor ne foglalkozz vele mi lesz.Ami volt elmúlt, mindenki élje a maga életét.Ja annyit válaszolhatsz neki,hogy -sajnálom,de ez a hajó már elment.
2014. ápr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!