Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtatnom kellene az álláspontomon, hogy ne közösítsenek ki az emberek?

Figyelt kérdés

Kb 13 éves korától kezdve minden ember azon van, hogy legyen egy párja. Nos, én 23 vagyok és még nem volt, emiatt úgy érzem, hogy nem vagyok teljes tagja a társadalomnak. Az emberek mindig és mindenhol a kapcsolataikról beszélnek. Mindenhonnan ez folyik a csapból. A szüleim kb heti rendszerességgel kérdezik, hogy van-e barátnőm? Már tuti azt hiszik, hogy homokos vagyok csak nem mondják. Pedig egy teljesen egészséges hetero férfi vagyok, normális külsővel.

Azt viszont elhatároztam régen, hogy csak olyan lánnyal jövök össze, aki nekem tökéletes. Eddig egy lánnyal sem jöttem volna össze nyugodt szívvel. Azért meg nem akartam kapcsolatot, hogy legyen egy kamu barátnőm. Egészen idáig. Kifizetődő lenne lemondani az elveimről csak azért, hogy az emberek ne nézzenek le amiatt, hogy én nem vagyok normál ember?


2013. aug. 1. 18:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Nem túl nagyok az elvárásaid?
2013. aug. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

nem, csak kicsit adj lejjebb az igényeidből

senki sem tökéletes, te sem

2013. aug. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Mit jelent az,h. számodra tökéletes? nem túl nagyok az elvárásaid?
2013. aug. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
"csak azért, hogy az emberek ne nézzenek le amiatt, hogy én nem vagyok normál ember?.." és ha csak emiatt szeretnél, akkor nem mész vele sokra..
2013. aug. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Nem nagyok az elvárásaim, csak mindig van valami bib, amiatt nem vagyok hajlandó összejönni a lánnyal. Pl: ribi, bagózik, iszik, hazudozós, és ilyesmi problémák...
2013. aug. 1. 18:24
 6/32 anonim ***** válasza:
akkor lehet,h. rossz helyen ismerkedsz ha csak ilyenekkel akadsz össze
2013. aug. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Rossz helyen? Mégis hol kéne? Komolyan nem tudom.
2013. aug. 1. 18:26
 8/32 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs tökéletes ember, ha pedig lenne úgyis foglalt lenne, nem? Sajnos az élet nem olyan mint egy amcsi romantikus film, nem hullik az ölünkbe a boldogság magától, neked is tenned kell érte! (Mégpedig azzal, hogy befejezed a tökéletes csaj hajszolását)

Hajrá! ;)


U.i: nem értem miért mondja mindenki, hogy gáz ha egy csaj bagózik, engem sohasem zavart, pedig nem dohányzok...

2013. aug. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
nem discóban meg neten kéne, pl beiratkozhatnál valami sportra vagy valahova ahol csajok is vannak, hidd el ők normálisabbak :)
2013. aug. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Én biztos nem fogok olyannal összejönni, akivel csak megelégszem jobb híján...
2013. aug. 1. 18:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!