Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akadnak ki a nők (még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akadnak ki a nők (még az ismeretlenek is), ha at mondom, hogy nem akarok feleséget meg gyerekeket? (? ) F

Figyelt kérdés
Úgy néznek rám, mint egy ufóra, vagy szektásra... nem értem, miért gond az, hogy (már) nincs bennem vágy erre...

2013. aug. 1. 20:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%

ugyis lesz mindkettő.

álszent vagy.

2013. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
lehet, hogy lesz, csak egyszerűen nem akarok... nem is tervezem, nem is szeretném...
2013. aug. 1. 20:53
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát azért mert akkor már te nem vagy ember, hiszen nem akarod továbbvinni az emberi fajt :) 25 éves korára az össze nő kiéli magát, utána amikor megelégelte, akkor rögtön egy hűséges hapsi kell, aki gyereket csinál nekik.
2013. aug. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Érdekelne h hol ismerkedsz, mert én úgy vettem észre, h a nők nagy része (sajnos) szintén nem akar férjet meg gyereket.
2013. aug. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Most ha neked ez a meglátásod, akkor hol van a baj? Te sem akarsz ők sem akarnak. Probléma megoldva...
2013. aug. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan gondolják így, többek között én is! Ezzel nem tudom mi a probléma. Vagy lesz gyereked, vagy nem, ennyi! Nem tudom egyesek ezen miért háborodnak fel.

19/L

2013. aug. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Rám is mindig hülyén néznek, amikor ezt mondom, csak én nő vagyok. Emberek vagyunk, belénk van kódolva, hogy szaporodni akarjunk, de belőlem vhogy kimaradt :D Férjhez menni sem fogok, de ez nem azt jelenti, hogy folyton váltogatni akarnám a partnereim, én a házasságban nem hiszek
2013. aug. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj, mindenki azt kezd az életével, amit akar. Az emberek hajlamosak kinézni azt, aki nem azt az utat választja, mint a többség.
2013. aug. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
De neked legalább elhiszik. nekem azt mondják, hogy DE TE NŐ VAGY, ÚGYIS FOG VÁLTOZNI, mintha nő létemre, nem lenne más feladatom, mint családot csinálni. ez még idegesítőbb, mintha csak simán lehülyéznének.
2013. aug. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Anyukám egyik legjobb barátnőjének sincs se férje, se gyereke, aztán nincs ezzel semmi baj, ha valaki így érzi jól magát! Ne foglalkozz másokkal, úgy éld az életed ahogy jól esik.:D 19L
2013. aug. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!