Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy pasit megtartan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy pasit megtartani és elérni, hogy fontos legyél a számára, hogy figyeljen, törödjön a párjával. Milyen praktikákkal lehet eredményt elérni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
legyél hozzá becsületes, tiszteld, ne akaszkodj rá, bizz benne, szeresd - és ugyanezeket követeld meg töle is.
2009. okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Add önmagad. Nem jó szinészkedni meg praktikákon törni a fejed hogy "fényezd" magad, mert egy életen át úgysem lehet ilyeneket csinálni.

Önmagadért szeressen és törödjön veled ne a praktikák miatt.

2009. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Praktikák??? Nem olvasol túl sok bulvárt és nőcismagazint??
2009. okt. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Rólam mindenki azt mondja, hogy biztos jó praktikáim vannak amiért meg tudtam tartani a páromat. 6 éve vagyunk együtt én 14, ő 22 volt mikor összejöttünk. Mindenki azt mondta 1-2 hónap és dobni fog, mert hiába vagyok csini, érett kis csaj egy férfinek nem én kellek. Főleg nem ilyennek, aki körül donganak a nők. (nagyon jó pasi) Ennek ellenére azóta is ugyan úgy szeretjük egymást mint az elején, összeköltöztünk, eljegyzett, szültem neki egy csodaszép gyereket (3 hónapos) jövőre megtartjuk a lagzit is. Nem kellenek ide praktikák. Ha valaki igazán, szívből szeret akkor magadért szeret nem azért mert jól tudsz színészkedni. Én imádom a páromat az első perctől és soha nem kellene más.

20/L

2009. okt. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem se kellenek praktikák... Ha valaki szeret, akkor magadért szeret. Én sem praktikáztam, egyszerűen önmagamat adtam. Nálunk is mki azt mondta, hogy max egy hónap, majd csak meg.dug és otthagy, de ennek már öt éve és már a felesége vagyok. Van köztünk 15év, éssosem gondoltam volna, hogy én, kis taknyos leszek az aki így megbolondítja, és aki miatt feldobja az addigi életét.

Ha valaki szeret, akkor nem kellenek praktikák. Ha meg valakit csak azzal tudsz megtartani, az már rég rossz...

2009. okt. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köztem és a szerelmem között is 15 év van, de egyelőre fogalmam sincs, hogyan tovább. A szemezés, "üzenetküldés" fázisában vagyunk, de én nagyon vágyom rá. Csak sajnos azt érzem, hogy bár sosem hittem a praktikákban, mindig nyílt lapokkal játszottam, most mégis elrontottam egy hülyeséggel(féltékennyé tevés..) és most nagyon bánt a dolog. Szóval nem érdemes, csak légy önmagad.
2009. okt. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!