Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon féltem a barátnőmet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltem a barátnőmet. Mit gondoltok segíthet rajta ez?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm két éve nagyon rossz lelki állapotba van.Sokat piál, drogozik, nem jár suliba pedig szép, értelmes csaj.Mindig azt mondja, hogy a szülei nem szeretik és nem érdeklik mit csinál.Ez mondjuk igaz.Tudják jól, hogy milyen életett él a barátnőm de nem csinálnak semmit.Egyszer felpofozta az anyja amikor megtalálta nála a füvet és ennyi.

Igazából rendesek a szülei de szeretett és figyelem helyet pénzelik Őt.Én se vagyok egy angyal de Ő már nagyon messzire megy.

Most összejött egy sráccal aki amugy nagyon rendes és jófej de egy drogos.Neki az anyukája rákos és elég rossz most otthon a helyzet és ebbe menekül.

Az egyik barátom szerint együtt jó páros és boldogok de nekem ez nem tetszik.Félek, hogy még jobban tönkre megy mellette a barátnőm.

Próbáltam beszélni vele de szereti a srácot.. aki amugy is ki van és tudom, hogy most nagy szüksége van a barátnőmre de nekem is és nem a temetőbe akarok majd 5év múlva kijárni hozzá.

Együtt leszokhatnak a piáról meg a drogról vagy szerintetek is rossz vége lesz ennek?


2013. aug. 1. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
hívjad ki rájuk a rendőröket büntetik aki használja majd ott leszokatják őket , amúgy semmitse tudsz tenni
2013. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szívmelengető, hogy így szereted a barátnődet, de minden változás csak azon múlik, hogy az illető akar-e változni vagy változtatni a szokásain és az életén.

De az biztos, hogy amíg együtt vannak, ennek egyáltalán nem lesz jó vége... Igaz lehet a lány boldog lesz, de nem lesz jó vége...

2013. aug. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Perszee majd pont feljelentem. Segíteni akarok nem hátba támadni.
2013. aug. 1. 22:43
 4/8 anonim ***** válasza:

ha ők nem akarják, akkor semmit nem tehetsz

ez csak elvonóval lehet megoldani, ha akarják

2013. aug. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Két drogos együtt nem fog leszokni, abban biztos lehetsz.
2013. aug. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
elvonóra úgyse fognak elmenni letenni nem fogják pusztítják az agyukat egyre jobban leépíti az agyát , a szervezetét az idegrendszerét ha hülye szívni fogja és nem fogja letenni max neten vannak ilyenek akik szívták és leírják a tapasztalatokat h mi lett velük stb lehet az el riasztaná a dologtól ha nem jön össze tényleg nem tudsz semmit se tenni
2013. aug. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon sokszor próbált letenni róla.. kb.1-1,5 hónapig birja aztán megtalálják a "dillerbarátok" vagy összeveszik a szüleivel.

A srácot nem régóta ismerem de Ő amugy se nyúl kemény cuccokhoz.. "csak" füvezik.Sokszor vitáznak amikor bnőm piálni akar, mert nem engedi a srác de igazából nem nagyon tud hatni Rá.

2013. aug. 1. 22:52
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
mi az h csak füvezik a sok elmebeteg szerencsétlenség szerint még egészséges is a csak füvezéssel ha sokáig csinálja egy analfabéta lesz belőle mert lelassul a gondolkodása ...
2013. aug. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!