Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiábrándító lehet a párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándító lehet a párkapcsolatban, ha nem tudok 'csinos' lenni?

Figyelt kérdés
18 éves lettem, lány vagyok. Sose voltam annyira nőies(nem öltözködtem fiúsan, de valahogy sose voltam olyan csajos). A barátnőimet elnézve mindegyiknek van telitalpú cipője, magassarkúja vagy valami, és rengeteg ruhájuk. Nekem van kb. 5-6 felsőm, amiben elszeretek menni(a többin vagy meglátszik, ha izzadom, vagy télire van, vagy nagy rám, mert fogytam). Melltartómból hármam van, fehérneműből meg ilyen gyerekesebbek(franciabugyik, lila, kék, de teljesen sima, ilyesmik: [link] csak teljesen lilában, egy szívvel, vagy kékben, citromsárgában, stb). Valahogy nem érzem magam olyannak, mint a többiek. SZülinapom alkalmából fogok kapni pár ruhát. De árthat valamit a kapcsolatban, ha én ilyen vagyok? Tudom, hogy nem a ruha teszi az embert, és, hogy elfogadjuk a másikat úgy ahogy van, de ugye amiatt, mert nem öltözködöm úgy, mint a többi lány nem fog kevésbé vonzónak tartani a barátom? Sokszor már csúnyának érzem magamat, mert már egyáltalán nem dicsér. Apu bármikor venne nekem ruhát, de nekem nema ruha a legfontosabb.
2013. aug. 1. 23:53
 1/6 anonim válasza:
100%
szerintem egyáltalán nem számit. ha a barátod elfogad igy, akkor nincs gond. ha meg mégis számit neki akkor egy s**gfej akinek csak az számit hogy öltözködöl:)
2013. aug. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem menj el ruhát venni fateroddal, számít hogy milyen ruhát veszel fel de nem a márka a lényeg hanem hogy igényes legyen és jól álljon rajtad (a magassarkút csak ajánlani tudom ha tudsz benne járni), azt hogy nem tudsz csinos lenni felejtsd el mert ilyen nincs


17/F

2013. aug. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Minden pasi szereti ha a barátnője csinos, ha nem csak szereti de büszke lehet rá ha együtt mennek. Ahogy fordítva is. :)

Ha szeret a barátod ne fontos a ruha de nem véletlenül nézik meg a srácok a szexis csajokat akin szép ruha van, smink, magassarkú stb.


Nemkell magassarkús cicababának lenned de azért legyél nőies mert ráadásul már nem tinilány vagy.


Pl. Rihanna mennyivel dögösebb a magassarkús képen mint a másikon. Mintha nem is ugyanaz a nő lenne...


[link]


[link]

2013. aug. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Tudom, hogy igazolást keresel, de sajnos nincs igazad. Igenis fontos, hogy csinos legyél. Ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy magas sarkú és miniszoknya, bármilyen stílusú ruhákban lehet az ember lánya csinos.

A legokosabb, ha megkérdezed a barátod, mit lát/látna szívesen rajtad. Könnyen lehet, hogy meg fogsz lepődni, mert olyasmit mond, amire álmodban nem gondoltál volna.

Például én mostanában gyakran hordok lapnadrágot. Sajnos praktikus okokból, de mondjuk meg is szerettem. Viszont sose gondoltam különösebben csinos vagy szexi ruhadarabnak, hiszen egy hosszú, bő vászonnadrág. Erre egyszer csak kiderült, hogy neki borzasztóan tetszik, mert ahogy sétálunk, lehet szurkolni, hogy jöjjön egy kis szellő, ami oldalra fújja a szárát. Hát esküszöm, magamtól ilyen soha eszembe nem jutott volna :D

Vagy például a mély dekoltázsért is odáig van. Mondjuk ez érdekes, mert ő szívesen sétál velem úgy a városban, hogy nagyon kivágott top van rajtam, azt hiszem ilyenkor büszke rám. Az exem pont az ellenkezője volt, ő úgy állt hozzá a kérdéshez, hogy öltözzek szolidan, nehogy már más nézegessen.


Nyilván nem a ruha teszi az embert, de sokat számít. Fontos, hogy a barátod ne csak szeressen, hanem tetsszél is neki. Ha már egyáltalán nem dicsér, az semmiképpen nem jó. Beszélgess vele, hogy milyen ruhák tetszenek, és utána menj el apukáddal vásárolni. Ne aggódj, ettől nem leszel felszínes, nem leszel kevesebb. Csak csinosabb :)

2013. aug. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és ez nem azt jelenti, hogy olyan ruhákat hordj, mint a többi lány. Maradj meg a saját stílusodnál, csak csinosan. Illetve ha módosítasz, olyan irányba tedd, ami a barátodnak tetszik, de csak annyira, amennyire te még jól érzed magad. Ha valamit nem szívesen hordasz, azért csak az ő kedvéért ne vedd fel :)
2013. aug. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :)

Igen, igazolást kerestem mondhatni, mert valahol bánt a dolog. Apu tart el hetünket, és lenne rá pénzünk, én még nem dolgozom, hanem gimibe járok. Ruhát csak akkor szoktam kérni, ha elkopott, vagy kiszakadt.

Rendben, megfogom kérdezni a barátomtól! Igazából ez eléggé jó ötlet, mert amit én szépnek tartok felsőből, azt Ő kevésbé, ami meg egy egyszerű topp, három gombbal, azért oda meg vissza van.

MAgassarkút is szeretnék majd, főleg, hogy amarosan szalagavató és megkell tanulnom járni benne. Köszönöm a válaszokat! :)

2013. aug. 2. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!