Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám az interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám az interneten magam árulni?

Figyelt kérdés

Mert jobb szó erre nincs. A facebook-on nem vesznek észre ismerőseim, akármit csinálok, rám sem bagóznak, ott szellem vagyok. Társkereső oldalakon szintén nem néz rám a kutya sem.


A valóságban sem érdeklem a lányokat, mert ott sem keltem fel a figyelmüket, érdeklődésüket, ott is szellem vagyok számukra.


Társaságba nem nagyon járok. Egyébként az internet tükrözi a valóságot, ha az interneten nem foglalkoznak velem a barátaim, akkor a való életben sem néznek semmibe.


Ugyanez van a nőknél is.



2013. aug. 2. 02:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
73%

Társkeresőn teljesen normális, hogy nem néznek meg. Bizony, venni kell egy nagy levegőt, és leveleket küldözgetni. És nem kettőt vagy hármat, hanem rengeteget, amíg össze nem jön. Sokan még akkor se néznek meg, ha tetszett, amit írtál, és válaszoltak. Van, aki csak 2-3 levél után néz meg, hogy mégis ki ez. Teljesen normális, a nők máshogy működnek.


Ki a komfortzónából, kezdeményezz! Akár neten, akár élőben. Kezdetben kellemetlen lesz, időnként be is fogsz égni, de csináld. Tekintsd gyakorlásnak. Egy idő után átmegy élvezetesbe, aztán meg sikeresbe. Annyi a dolgod, hogy ne legyél kukac, és hogy tanulj a hibáidból.

2013. aug. 2. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Van valami hobbid? Ha igen, akkor az érdeklődési körödnek megfelelően lépj be egy csoportba. Vagy tartsál egy kutyát. Kutyasétáltatáskor könnyebben tudsz ismeretségeket kötni, lehet közös téma, és máris van miről beszélgetni.
2013. aug. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
33%
Figyelem az éjszakai kockatermést. Ülnek a gép előtt, és olvassák, hogy valaki azt mondja, hogy a nőknél kezdeményezni kell, és nem kell feladni. Végigcsorog az izzadtság az arcukon, ahogy makacsul nyomkodják a piros kezecskét. Hogy ők? Kezdeményezni? Az kizárt!...
2013. aug. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ne legyél negatív. Hmpf.
2013. aug. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
"Hogyan tudnám az interneten magam árulni?" ebay, apród, jófogás??
2013. aug. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Sajnos minden nő az izmos, sokat beszélő, humor herold-okra bukik. Mert a média ezeket a férfi stílust mutogatja, és a nőknek ez kell a való életben is. Nincs ez másképp a férfiaknál: Csak kirakatba való, sovány, esetleg varrott mellű nők vannak a tv-ben. Ez meghatározza a párkapcsolatot a való életben is.
2013. aug. 2. 20:43
 17/24 A kérdező kommentje:
Az is a baj, hogy minden ember csőlátó, csak előre néz. A f*zt meg a s*gget bámulja. Én néha fel is nézek az égre, mert érdekel, mi van a földön kívül, és ezért vigyorognak rám, mint a vadalma.
2013. aug. 2. 21:11
 18/24 A kérdező kommentje:
És, hogy kik az igazi férfiak? A romák! Izmosak, sokat beszélnek, macsók, gazdagok, ferrari-val járnak. Ez kell a nőknek, erre vágyik minden nő. A romákban mindez a tulajdonság egyszerre megvan.
2013. aug. 2. 21:20
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem minden roma izmos konkrétan inkább hájasak és barnák és hidd el a nők nem szeretik őket csak a cigány nőstények nem vok rasszista de szerintem ha van 1 normális kulturált a 100-ból és normális értelmes nő nekik is nehezen akad de ez nem ide tartozik azt tudom ajánlani amit én csinálok mert én is hasonló személyiség vagyok csak 21 nem 30 tehát: ne vesd meg az öltönyt ha nem is szereted a smallvilet nézd meg hogyan öltözik benne lex ingeit stb vegyél 1 párat és menj el valami olyan hejre ahol sok ember van nem muszály kezdeményezned pl: nem 1 szer a csajok kezdeményeztek pl westend-be ha látod valaki valakik nagyon néznek sugdolóznak feltünően ne félj menj oda és eredj velük szóba am a barátaid nem a barátaid nekem max 4 barátom van de az6ok soha nem röhögnek ki ha kell mindenbe segítenek és tűzbe teszik értem a kezüket és ugyan ez fordítva is igaz ez a barátság neked ők csak ismerősök de ezt 30 évesen nem nekem kéne mondanom tudhatnád! mászkálj jobb hejeken neten meg ne az agyonsminkezett ribiknél akkarj bevágodni hidd el nincs szükséged rájuk ! 1 forintot nem érnek max csak arra jók! szerelemre képtelenek kiéltek stb ... undorítóak véleményem szerint keres 1 vissza huzódóbb csajt mint te vagy sok sikert hozzá jah és az izomról anyit hogy neked is összejöhet ne másért hanem a te egészségedért csináld ha fogod más ember leszel tőle hidd el én is elkezdtem nem vagyok olyan mindig fáradt stb ...
2013. aug. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Ian Catman ***** válasza:
Igen, a világ is el van sivárosodva, ha "az internet tükrözi a valóságot." De ha ezt írod, hogy szerinted csak az internet tükrözi a valóságot.... talán nem csak a világ van elsivárosodva. Lehet, hogy el kellene gondolkodni azon, miért "néznek semmibe" téged.
2013. aug. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!