Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnál nálad magasabb lánnyal/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál nálad magasabb lánnyal/alacsonyabb fiúval?

Figyelt kérdés

Vagy ha ilyen problémád nem lehet akkor képzeld magad egy alacsonyabb fiú helyébe vagy magasabb lány helyébe... :)


kort/nemet írjatok


2009. okt. 24. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy jelenleg is egy nálam fiatalabb és pár centivel (kb 4-5) alacsonyabb srácba vagyok szerelmes. Korábban el sem tudtam volna képzelni, de háát ugye a szerelem nem válogat. :) Tehát egyértelműen: igen!

Ha igazán szerelmes vagy, az ilyen dolgok elhalványulnak..

17/L

2009. okt. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van az a bölcsesség,hogy "nem a méret a lényeg"Ez erre is vonatkozik.Persze nem szeretnék 20 cm-rel kisebb pasit,de pár centi szerintem nem vészes,főleg ha szeretek valakit,aki persze viszont szeret.

17/L

2009. okt. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
184 cm vagyok, eddig még magasabb csajom nem volt, max 180-as, de nálam nem akadály. 26f (Vízszintesben meg mindegy)
2009. okt. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem, mert 160 centi vagyok :-) 17/L
2009. okt. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
elég alacsony vagyok (162cm) és bár szeretek magassarkút hordani, még így sem valószínű, hogy nálam alacsonyabb pasi tetszene meg. főleg, hogy világ életemben a relatív (szóval hozzám képest:D) magas pasik jöttek be. 17/L
2009. okt. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik valaki aki egy kicsit alacsonyabb nálam és egy pár évvel idősebb is.Elég jóban vagyunk de még nemtudom hogy fognak alakulni a dolgok :S

18/L

2009. okt. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez az egyik rettentő nagy hibám, hogy az alacsonyabb pasikra nem tudok úgy tekinteni. Tehát járni sem tudnék egyikkel se.

Nem vagyok olyan veszélyesen magas, 172 cm, de az eddigi összes barátom 190 felett volt.

2009. okt. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Csak pont akkorával amekkora én vagyok (202cm).
2009. okt. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fura, de én pont emiatt utasítottam vissza egy srácot. Szörnyen tetszett, pont az ideálom..de valahogy mindig az járt a fejemben: rögtön a nyakába ugranék, csak könyörgöm..lenne magasabb 10 centivel!:D Én sem vagyok valami torony a 168 centimmel, de a pasi úgy fél fejjel alacsonyabb volt nálam és ez azért már kicsit gáz.

17L

2009. okt. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!