Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én jelentkezzek vagy Ő? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én jelentkezzek vagy Ő? Ha én, akkor mit írjak neki?

Figyelt kérdés

A barátommal kicsit összekaptunk 2 napja telefonon, én voltam a hibás, mert nem tagadom, hogy rám tört a hisztiroham, és durván közöltem vele a dolgokat...:S

Lebetegedett, 39 fokos lázzal fekszik, szóval nagyon rosszul van.

Írta is, hogy nincs jobban, stb. de az sms végére ezt írta, h :"puszi" :(

Most ez nagyon nagy baj? Miért nem csókot írt?

Jelentkezzek én? Ugyértem írjak neki, vagy hagyjam, hogy Ő keressen meg?

Ha én írjak akkor mégis mit (sms)???

Segítsetek légyszi.

Kort, nemet is írjatok. köszi


2009. okt. 24. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Na hallod, az hogy csak "puszit" írt, most ez komolyan miért baj. Sosem fogom megérteni a nőket. Fölöslegesen kombinálnak fölösleges dolgokon. Egy "Gyógyulj meg hamar szöveg meg sok puszi" tuti jól esne neki, nem?
2009. okt. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem volt hosszú 'ó' a teloján.-.-

ne hisztizz Ő a beteg ,szegény.

küldj Neki egy szép sms-t úgy ahogy az előző válaszoló is írta.

2009. okt. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én megértem a Csók/Puszi kérdést, de ez azt jelenti, hogy nyilván megbántotad, és azért nem minden olyan, mint amilyen volt... de ez nem jelent nagy bajt. Mindenféleképpet te jelentkezz, és írd meg neki, hogy sajnálod, nem úgy gondoltad, és hogy aggódsz miatta, de reméled, hogy hamarosan jobban lesz. és persze a "csók" :) Remélem segítettem :) 17/L
2009. okt. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen segítettél, köszönöm az eddigi válaszokat.

Akkor én fogom keresni és írok neki vmi szépet!:)

2009. okt. 24. 22:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyu, ha te cseszel el valamit, mert hülye voltál és hisztis, akkor illik gerincesnek lenni, venni egy nagy levegőt és elnézést kérni, erg o keresni őt.

Kombinálnod meg nem kéne a puszival, most kezdjen ő is agyalni a hisztiden??

23L

2009. okt. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!