Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti hozzámennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mirellus kérdése:

Lányok! Ti hozzámennétek egy muszlim vallású férfihoz?

Figyelt kérdés
2013. aug. 2. 22:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
55%
Hat persze, nagyon jo lenne ha betekerne torolkozobe es nyaron is csak abba lehetnek, neha hazahozna meg 2-3 not mert ezt neki lehet, engem meg megpofoz vagy megrugdos ha meglatta a szomszed az arcomat. Pont erre vagyik minden lany
2013. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
62%

Nem. Párkapcs lehetne, de nem mennék el vele az országból az tuti.


23l

2013. aug. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
38%
Miért ne? Amíg nem akarja a párjára erőszakolni a nézeteit, addig no problem.
2013. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
34%

3. vagyok. Első belőled süt a sztereotíp tudatlanság.

Azért, mert egy házasság nem monogám még nem feltétlenül kezelik a nőt abszolút alsóbbrendűként.

2013. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%
Én ugyan nem az első vagyok, de ezen gondolkodjunk már el: Az már épp elég baj, ha egy házasság nem monogám. Akkor mi az értelme? Kérdésem: akkor lehet nekem is 3 muszlim férjem? Ugye, hogy nem? Kérdező: SOHA nem jönnék össze muszlim vallású férfival.
2013. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
67%
"Azért, mert egy házasság nem monogám még nem feltétlenül kezelik a nőt abszolút alsóbbrendűként." Nem, persze, ez teljesen normalis, sot, igazabol pontosan a tisztelet es kolcsonos megbecsules egyik biztos jele.
2013. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%

soha nem jönnék össze muszlim férfival.

teljesen mások a szokásai és a kultúrája, és nem egy olyan eset volt már, hogy itt, magyarországon kedves-rendes volt, aztán "hazalátogattak" a feleségével, ahol tényleg egy kecske többet ér a nőknél, és őt is úgy kezelte.


22L

2013. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent, honnan tudod, hogy sztereotip tudatlansagban szenvedek? Lehet, (sot teljesen biztos) hogy sokkal tobb muszlimot ismerek mint Te valaha ismertel es a jovoben fogsz.
2013. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolati tapasztalatom alapján-nem.
2013. aug. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2013. aug. 2. 22:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!