Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lecukhatnak valakit azert,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lecukhatnak valakit azert, mert egy nala 10 evvel fiatalabb lannyal van egyutt?

Figyelt kérdés
Teszem fel egy 13 es egy 23 eves fiu egyutt vannak,mindketten szeretik egymast.Es azert lecsukhatjak a fiut?

2013. aug. 3. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már mind 2 felnőtt akkor nem. De amit írtál példát, akkor igen. Mert ez pedofília
2013. aug. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

igen.

14 éves kor alatt, bárminemű szexuális együttlét, még ha a lány akarja is, a fiú részéről büntethető!

14 éves kor felett, ha a lány is akarja, (ergo nem erőszak) törvényileg nincsen akadály.

2013. aug. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mivan 23 évesen csak 13 évesre futja? ennyire balfék vagy a korosztályodban? szerintem ülj le és gondolkodj el egy kicsit..
2013. aug. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. :)
2013. aug. 3. 09:14
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem magamra gondoltam,csak kivancsisag!Amugy nem vagyok 23!
2013. aug. 3. 09:15
 6/7 anonim ***** válasza:
2. válaszoló jól írta. 14 éves kor alatt, hiába akarta a csaj, akkor is bűncselekmény. Amikor betöltötte a 14-et, akkortól nincs akadály
2013. aug. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bummer ***** válasza:

Mondjuk én azt nem értem egyedül, ha mondjuk 14 alatti mindkettő és teszem azt akár a lány akarja akár a fiú jobban, akár közös döntés, miért is csak a fiú büntethető?

Még hogy a nők vannak elnyomva.

2013. aug. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!