Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak küldtem félmeztel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak küldtem félmeztelen képeket magamról kicsit megbolondítva, amikre azt mondta, hogy "vicces". Jogosan esett rosszul?

Figyelt kérdés

Majdnem 2 hétig nem találkozunk, gondoltam, meglepem. Egy fura szituációban csináltam őket direkt, az igaz, de szexinek szántam őket, nem viccesnek... Először úgy reagált, hogy wow meg minden, aztán a végén összefoglalta: nagyon jó, vicces. Aztán hallotta a hangomon a telefonban, hogy kicsit letörtem, és akkor elkezdte mondani, hogy milyen szépek meg esztétikusak. Nagyon kicsi melleim vannak, és most azt gondolom, hogy ez nem elég neki, hogy szexinek találja a felsőtestem.

De van egy olyan érzésem, hogy én reagálom túl, ezért kérdezlek titeket.


2013. aug. 3. 10:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Drága, kicsi bogaram! Légy szíves oszd meg velünk is eme remekműveket, és utána megmondjuk, hogy "wow" vagy "jaj":D
2013. aug. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt az a fura szitu?
2013. aug. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Froncsi ***** válasza:
89%

Nem tudjuk milyen szituációkban csináltad őket, de hiába vagy félmeztelen, ha egy sodrófával ütöd a lépcsőkorlátot, arról nekem se az jutna eszembe, hogy szexi, hanem hogy vicces :D

A melelid mérete kétlem, hogy érdekelné, mint ahogy a férfiak túlnyomó részét sem érdekli.

2013. aug. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Aztan meg majd lesz siras, ha a felmeztelen kepeid mennek az exsunak blogra... lehetne tobb eszed is.
2013. aug. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem egyszerűen mondd meg neki, hogy rosszul esett, hogy így reagált, mert te szexinek szántad.


Teljesen normális, hogy így érzel, a nevetségessé válástól való félelem az egyik legerősebb szégyenérzet. Mindenki átesik ezen az érzésen, és nem is ritkán. Csak mondd el neki, hogy ezt érezted, és szeretnéd, ha megvigasztalna, hogy vonzónak lát. Ennyi. :)

2013. aug. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Utolsó: Köszi!

Megmondtam neki, és tényleg elkezdte mondani, hogy milyen szexi, meg ki kéne kapcsolnia, különben magához nyúl. ..De éreztem, hogy csak vigasztalás, az első reakció számít.

2013. aug. 3. 10:49
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztos nincs baj a melleddel de az nem jó ötlet h ilyen képet küldtél neki.. Ha szétmentek akkor zsarolhat vele vagy tovább adhatja/küldheti másoknak! Ilyenekre gondoltál? :(
2013. aug. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

azt írtad fura szituációban készült

nem tudom mit értesz ez alatt, de szerintem arra értette hogy vicces

attól te még lehettél rajta szexi, és észre is vette

2013. aug. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

vagy még valami lehet, lehet hogy ledöbbent kicsit és ezért nem reagált rögtön úgy, ahogy szeretted volna

így kinyögött csak egy vicces jelzőt

aztán összekapta magát és kész

2013. aug. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért mondta ezt, mert téged nem ilyennek ismer. Amúgy kicsiszívem ilyet nem küldünk senkinek sem, mivel ki tudja, hogy szakítás után hol teszi közzé. Engem pedig nem érdekel most az a duma, hogy de mi örökké együtt leszünk, mert arra az esély 10%.


17/L

2013. aug. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!