Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Életetek maradandó, szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életetek maradandó, szerelmi története? Vagy csak egy vicces spontán flörté?

Figyelt kérdés
Mi hagyott nagyobb nyomot bennetek? Elmesélnétek a legjobb emléket egy párotokkal,ahogy megismerkedtetek és összejöttetek? Egy kis csöpögős love story sosem árt :)

2013. júl. 7. 21:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A legemlékezetesebb, mikor nagyon sokáig próbáltam távol maradni egy férfitől, pedig én is odáig voltam érte. Felhívott telefonon és kb leüvöltötte a fejem, hogy értsem már meg, hogy szeret. Majd rá pár órára kaptam egy sms-t (hajnali 5-kor) , hogy itt áll a házam előtt és addig el nem megy, amíg meg nem beszéljük. Beláttam, hogy mekkora hülye vagyok. 3 évig voltunk együtt :)
2013. júl. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ez aranyos,köszönöm válaszod:)
2013. júl. 7. 21:51
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos egy szerelmi csalódás reménytelen szerelem a legemlékezetesebb.
2013. júl. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
9%
Bubi hazudik. Benne van a nevében, hogy 2 éves, de 3 évig volt együtt a pasassal. Hiszi a piszi...
2013. júl. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Na egy humorherold is megérkezett közénk :D
2013. júl. 7. 21:53
 6/21 anonim ***** válasza:
a szeretőmmel való viszony eléggé meg maradt bennem olyan jó volt.
2013. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

kecskemét, 2010, ősz


szakadó esőben gyalogoltam a sportáskámmal a buszvégllomás felé. beléptem a váróba, a menetrendekhez siettem megnéztem, mikor s honna megy a buszom. ok.

megfordultam körbenéztem, és csak egy helyes lány mellett volt hely a padon. illedelmesen, a szétázptt farmerkabátomban, a hajamból csöpögö vizzel megkérdeztem, ohgy leülhetek-e. igen volt a válasz, és hamar beszélgetésbe keveredtünk.

nemtellt bele fél óra, és ugye mennt a buszunk, ki ki a maga megállója felé sietett. közben egy gyors telefonszámcsere, és puszival váltunk el.

felszálltam a buszomra, és náhány percel később jött az sms hogyrnedkivul jólérezte magát velem, mikor ismételjük meg a találkát száraz körülményekközött?!


aranyos volt az egész kapcsolat amiköztünk kialakult.

ilyen gyorsan még nemlett barátnőm, ám tapasztalatlan voltam a lányok terén még anno, és szakítottam vele, féltem, vagy nem is tudom.


mindegy. vicces vagy sem, romantikus vagy sem, nekem ez az eddigi legérdekesebb megismerkedésem egy lánnyal, amiből aztán lett is valami. :) manapság szerintem ritka az iylen....


22/F

(azóta megváltoztam, és sok barátnőm volt, akár egy, akár többéjszakás is, s jelenleg egy 1 éves kapcsolatban vagyok :) de mindig örömmel fogok visszagondolni, erre a tök spontán megismerkedésre. amiből, kitudja, anno ha jobban akarom, bármilehetett volna :)

2013. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Én is teljesen spontán jöttem össze a barátommal akivel azóta is együtt vagyok immár 9 hónapja(első komoly kapcsolat egy spontán baráti találkozásból :)
2013. júl. 7. 22:01
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Minden kalandom, flörtöm, kapcsolatom, maradandó és nélkülözhetetlen emlék, ezek nélkül nem az lennék, aki vagyok. Mindre szívesen emlékszem vissza, pedig a legkorábbiak már bő 20 éve voltak...


Érdekes, hogy számomra a legemlékezetesebbek a "Mi lett volna ha?" szituációk voltak. Pl.: 7.-ik és 8.-ik között sokat jártam össze az egyik osztálytársnőmmel (Nő??? Lány. :) ), de igazából semmi sem történt köztünk. Rendszeresen jártunk le egy közeli vízparti telekre fürdeni, és az egyik alkalommal egymás önfeledt vízbelökdösése közben egyszer csak ölelkezve álltunk egymással szemben a mólón. Semmi nem történt, csak néztünk egymás szemébe (lelkébe?). Egy pillanat volt az egész, de életem talán leghosszabb és legemlékezetesebb pillanata...

2013. júl. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltem egy lánnyal a neten akkor még ugye msnen (ha emlékeztek rá) csetről vett fel mert az unokahugának akart pasit amit akkor én még nem tudtam de vele kezdtem el beszélgetni mert neki volt msnje. Nagyon hamar össze hangolódtunk soha nem találkoztam ilyen lánnyal aranyos, kedves, vicces megértő és egy igazi egyéniség :) Volt róla szó hogy majd találkozunk de valahogy mindig össze jött valami ami miatt nem sikerült. Egyik nap elmentünk este egy spanal csavarogni. Szembe jött két lány az egyiknek nagyon csillogott a szeme szép félhosszú világos barna haja volt amikor mellém ért rám mosolygott teljesen megfogott ő volt az első lány aki után megfordultam úgy gondoltam hogy soha többé nem fogom látni ezért addig néztem ameddig be nem fordult az utcán. Aztán sétáltunk tovább a spannal. Később felmentem msnre kérdezte a lány akivel régóta beszélgettem hogy merre jártunk meg ilyenek. Elmeséltem neki hogy láttam egy lányt aki lélegzet elállítóan nézett ki de nekem ez kevés mert tuti hogy egy nagyképű..stb és kár mert olyan belsővel mint ami neki van tökéletes nő lenne. Kicsit furcsán beszélt velem utána talán kicsit lekezelően is de megbeszéltük hogy találkozunk. Az msnes lány volt az aki rám mosolygott, gondolhatod mekkorát néztem. Több mint 7 éve vagyunk együtt.
2013. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!