Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem raktam még ki közös képet a barátommal facebookra? é nem cserélem naponta a profilképem mert hálisten annyira gyorsan nem öregszem.

Figyelt kérdés
2 eve jarunk de azota se tettem fel rolunk kepeket, mert nem a likokrol szol az eletem mint a tobbi mai kiscsajnak
2013. aug. 3. 11:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem, nem ott éled az életed

ha őt zavarná (bár nem hiszem), akkor rakj ki egyet

különben teljesen felesleges

2013. aug. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A barátodat kérdezd, ha őt zavarja, akkor baj, ha nem, akkor nem az. Én pl soha nem állítottam kapcsolati státuszt, csak kérésre, szerintem senkinek semmi köze hozzá, de teljes mértékig megértem, ha valakinek ez "biztonságot" nyújt.
2013. aug. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2es. en is igy erzem hogy semmi koze hozza masoknak.

a baratom viszont szeretne,az kint van h vele vagyok kapcsolatban. megtettem. de kepet nem.

2013. aug. 3. 11:18
 4/12 anonim ***** válasza:
Ehelyett hülye kérdéseket teszel ki gyakorin. Ez jobb?
2013. aug. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem értem h mi baj lenne egy képpel.. semmi köze a like-okhoz, simán csak h büszke vagy rá, és kiraktok közös képet.. nagy dolog..
2013. aug. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Rakjál ki egyet és akkor nem fogja őt zavarni ez, amúgy teljesen egyet értek veled...Semmi köze másoknak a magánéletedhez.
2013. aug. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
egyetértek a 4-essel....
2013. aug. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj? Te legalább nem dicsekszel azzal ami van. Te legalább megbecsülöd és nem csak divatból vagy vele együtt. Ez a normális. Én se az exemmel, se a mostani barátommal nem raktam fel egyetlen-egy közös képet sem és nem is fogok.


17/L (barátom:24, ex:17)

2013. aug. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom h miért lenne divatozás egy kép, na de jól van..
2013. aug. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gondolom aki szerint divatozás meg dicsekvés ha valaki képeket rak fel, az nincs is fenn facebookon, hiszen nem kell elviselni, ha szúrja a szemét. Kérdező is, mi a tökömnek van fenn fészbúkon, ha lenézi a többi felhasználót? :)
2013. aug. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!