Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek arról, ha valaki naponta akár három-négyszer is beszél telefonon a párjával?

Figyelt kérdés
Az egyik fiatal kolléga (srác) napjában vagy háromszor hívja a barátnőjét, meg az is hívja őt, és állandóan az a téma, hogy "most hazaértem", "most mit csinálsz?" stb. Szerintetek nem túl sok ez? Tudom, hogy semmi közöm a dolgaikhoz, és nem is akarok beleszólni, csak számomra ez már a gusztustalan tapadás kategóriája, mint amikor a gyerek és a szülő majomszeretettel lóg egymáson. Én tutira úgy érezném ilyen helyzetben, hogy fojtogató ez az egész, és hogy már túl sok, mintha nem lehetne saját életem, és a másik folyton ellenőrizni akarna, meg túlságosan is körém építené az életét. Oké, hogy nyilván szeretik egymást, meg valószínűleg mindkettőnek jó így, ha ez rendszeres náluk, csak számomra túlzottan negédesnek és frusztrálónak tűnik. Szerintetek ez még belefér egy "átlagos" kapcsolatba, vagy már túl sok? Mit gondoltok erről a dologról? Nem ítélkezni akarok fölöttük, és ha nekik ez így oké, akkor nyilván nem fogok beleavatkozni a magánéletükbe, csupán kíváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok.

2013. júl. 31. 21:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem tartom normálisnak.
2013. júl. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
halálom..
2013. júl. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

ha bírják fizetni a számlát akkor csak nyugodtan :D

am sztem is sok egy kicsit minek ilyen felesleges dolgokról beszélni??sosem értettem

2013. júl. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
Mi is napjában többször beszélünk...nem csak arról, hogy "mizu"...hanem ha eszünkbe jut valami, vagy akarunk valamit kérni a másiktól, alap hogy felhívjuk nem sms-ben üzengetünk...-.- Nem is értem ebben mi a gáz?! Ha 2 ember jól elvan, had beszéljenek annyiszor és annyit amennyit akarnak, pláne ha ingyen van ;)
2013. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Hát nekem erre nem lenne időm, meg a páromnak se.. nem csak a másik létezik számunkra, van életünk is :D
2013. júl. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
36%
Én ebben nem látok semmi kivetni valót. Mikor dolgoztam, mi is többször beszéltünk telefonon, mióta nem dolgozok fb-n tartjuk folyamatosan a kapcsolatot. Nem azért h ellenőrizzük a másikat meg nem is tapadósan mert ha nincs épp a másik v nem tudja felvenni a telefont akkor megvagyunk nélküle is, csak jól esik beszélni. Legjobb barátok is vagyunk és mindent megosztunk egymással.
2013. júl. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
Én napi 2-3 órát beszélek vele mert sokszor elkerüljük egymást akár 3 napig is a meló miatt. Hogy erről meg ki mit gondol,abszolut nem érdekel.
2013. júl. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Elvileg nekik is van életük, éppen ezért nem értem, miért ez a túlzott ragaszkodás egymáshoz. Azt még elfogadom, ha esetleg naponta hívják egymást (bár én ehhez se ragaszkodnék feltétlenül), de ez már az én szememben hányinger. Ráadásul mindenféle piszlicsáré dolgokkal hívogatják egymást (minek napjában x alkalommal megkérdezni, hogy "most mit csinálsz"), és volt már olyan nem is egyszer, hogy én mentem ki inkább, egyrészt hogy ne kelljen ezt hallgatnom, másrészt meg ha akarják, akkor beszéljék meg a privát dolgaikat. És azt sem értem, hogy ha tegyük fel reggel jött el a srác a csajtól (vagy a csaj ment el a sráctól), akkor mi a jó eget tudnak már két óra múlva megint telefonálgatni egymásnak. Mondjuk a csaj kevesebbet hívja a srácot, de ő se mondja neki, hogy "hívj kevesebbet", tehát akkor nyilván benne van ebben a játékban. Én is úgy gondolom, hogy ez már kicsit "beteges", ha van valami, akkor azt beszéljék meg egyszer, meg ne azért hívogassák egymást egy nap kismilliószor, hogy "most mit csinálsz". Ugyan mit csinálna? Olyan, mintha pl. a srác is ki akarná sajátítani a lányt, mintha túlságosan is köré rendeződne az élete. Egyébként meg szerintem egy idő után a másikkal való folyamatos kontaktus elveszti a varázsát, és biztos, hogy egy idő után megfulladnék egy ilyen kapcsolatban. Egyszerűen nem hiszem el, hogy az ember nem un rá erre, nem nem vágyik egy kis szabadságra, és hát őszintén szólva nem hinném, hogy a nap szinte 24 órájában van egymásnak mondanivalójuk.
2013. júl. 31. 21:42
 9/21 anonim ***** válasza:
29%
Majd rájössz ha találsz valakit akit annyira szeretsz mint ők egymást.
2013. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Mi meg távkapcsolatban vagyunk évközben, mégis naponta egyszer beszélünk, de olykor még azt se, hanem 1-2 sms és kész. :)
2013. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!