Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom eldönteni. Rám érti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni. Rám érti ezeket?

Figyelt kérdés

17 vagyok és van egy 24 éves barátom. Tisztességes munkája van, muszáj megbecsülnie a pénzt. Nagyon szeret, még a csillagokat is lehozná nekem az égről. Én személy szerint nem vagyok szerelmes, de nagyon szeretem. Már jóval több mint 1 éve vagyunk együtt.


Na most mostanában, sokszor vannak olyan kijelentései, mint amikor fölhívott a munkából, hogy olyan jó neki, hogy most egyedül van, akkor valamelyik nap, hogy örül, hogy nem mentünk nyaralni, mert most tuti megbánta volna, nem tudná miből megcsináltatni az autóját, meg hogy a minden nap csak erőlteti, hogy jól érzi magát.


Sokszor nagyon rosszul esik és nem tudom eldönteni, hogy ezeket rám érti-e? Tudom ilyen rosszul állni, anya és apa munkanélküliek.


2013. aug. 4. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem rád érti, amúgy ha nem vagy szerelmes, akkor minek vagy vele együtt?Úgy sem fog így sokáig menni...Még 1-2, talán picit több év múlva azon fogod kapni magadat, hogy elvesztegettél csomó időt az életedből vele...
2013. aug. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem vesztegettem el ezt időt, előtte már voltam másik sráccal együtt 1 évet
2013. aug. 4. 10:00
 3/11 anonim ***** válasza:
miért mit nyertél
2013. aug. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

" Én személy szerint nem vagyok szerelmes"


Szerintem ez lehet az oka, hogy nem megy szívesen veled nyaralni. Szerintem Ő se szerelmes beléd.

2013. aug. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Szerelemnél nem számít a kor. - szokták mondani.

De mikor egy 17 éves összeáll egy 24 évessel, aki azt mondja, hogy most jó, hogy nem költöttem nyaralásra, mert meg kellett csinálni az autót, akkor a 17 évesnek fogalma sincs, hogy ez miért számít, hisz őt még eltartják és fogalma sincs arról, hogy milyen amikor az ember monoton dolgozik és meg kell élnie. És éppen a sok meló kiszívja az erejét és sok mindenhez nincs kedve.

De ugye, hogy ilyenkor mégis csak számít a kor?

Meg hát oké, hogy egy idő után elmúlik a szerelem, és átalakul, meg minden...na, de itt nem egy 8 éves kapcsolatról beszélünk. Azért 1 év után kijelenteni, hogy nem vagy már szerelmes. Hát...

És talán kezdi is érezni a barátod, hogy te nem úgy szereted, ahogy ő téged...nem gondolkodtok dolgokról egyformán...és talán érzi, hogy nem igazán illetek össze, mert még fiatal vagy hozzá nagyon. Pár év és majd rájössz dolgokra te is.

2013. aug. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Amikor összejöttünk se voltam szerelmes, nem kell az embernek annak lenni, hogy boldog legyen. Én igenis jól megvagyok ebben a kapcsolatban. És az, hogy engem eltartnak anyáék... Hát, mivel munkanélküliek és sehol nem találnak munkát inkább én tartom el mostanában őket. Van nyári munkám Havi 80 ezret hozok haza ami mégiscsak több mint a 22 ezer Ft. Úgyhogy, tudom milyen megdolgozni a pénzért.

És azzal is nagyon jól tisztában vagyok, hogy a barátomnak azért kell a kocsira a pénz, hogy tudjon járni dolgozni.


Miért nem vagyok szerelmes? Sokszor még azon is elgondolkodom, hogy egyáltalán be merném-e magamnak vallani, ha az lennék? Az előző párkapcsolatomban nagyon szerelmes voltam és egyszerűen úgy lett vége, hogy a srác úgy szakított velem, hogy már aznap más barátnője volt. Rá másfél hónapra jöttem össze a jelenlegi barátommal.

2013. aug. 4. 10:18
 7/11 anonim ***** válasza:

Elég hasonló a helyzetünk.

De azt hidd el (tapasztalatból beszélek), 17 évesen nem szabad benne maradni egy kapcsolatban, ha 1 év után sem lettél még szerelmes. Én is azt hittem, hogy nem kell ahhoz szerelem, hogy boldog legyél egy kapcsolatban, én 2 évet töltöttem így egy sráccal. Aztán megismertem valakit, akibe egyszerre beleszerettem... Az örlődés vége az lett, hogy dobtam a 2 évet az új srácért és jól is tettem, olyan érzésem volt, mintha addig nem is éltem volna, így visszagondolva nem tudom hogy bírtam ki 2 évet egy szerelem mentes kapcsolatban.

2013. aug. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Hát, mivel munkanélküliek és sehol nem találnak munkát inkább én tartom el mostanában őket. Van nyári munkám Havi 80 ezret hozok haza ami mégiscsak több mint a 22 ezer Ft. Úgyhogy, tudom milyen megdolgozni a pénzért. "


Hát, a nyári munka nem olyan, mint az igazi (tapasztalat).


Egyébként nem több, kevesebb. Éves szinre leosztva ha két hónapot dolgozol, az csak havi 13 ezer

2013. aug. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze, kell a pénz, meg először a fontos dolgokra költünk, de egy közös kikapcsolódás belefér, nem kell ahhoz több száz kilométert utazni és puccos szállodában megszállni, hogy az ember jól érezze magát.

Olyat meg hogy mondhat, hogy egyedül jobban érzi magát?

Ha szeretne, nem mondaná ezt, szerintem kérdezz rá és beszéljétek meg ezt.

2013. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne magadból indulj ki "nyárimunkás" válaszoló, belőlem pl a lelket is kihajtották és határozottan állíthatom, hogy a nyárimunka megerőltetőbb volt mint amikor dolgoztam.
2013. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!