Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég kellemetlen helyzetekbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég kellemetlen helyzetekbe kerülök folyton a barátaim előtt, hogy kerüljem ki ezeket?

Figyelt kérdés

Amikor elmegyek egy szórakozó helyere (általában egyedül), mert igazán nincs senkim most.

Ás hát mivel elég sok embert ismerek mindenkivel könnyen beszélek a dolgaimról. Ott van mondjunk a barátnője és mindig jönne velem tovább "beszélgetni" egyáltalán nem vagyok szerény szerintem helyes vagyok és meg is értem, hogy jönnének. Csak mindig kellemetlen helyzetbe sodródok ő általuk, tehát próbálom hárítani a témákat, hogy ők nehogy rá kapjanak stb, de nagyon rossz , mert folyon feszélyezve érzem magam a haverjaim elött, akik folyton kicsit haragudva, irigykedve néznek rám(megértem őket).

Hogy tudnám ezeket a helyzeteket kikerülni? inkább távozzak abból a társaságból ahol ilyen van?

20/f


2013. júl. 20. 01:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ás helyet és*:D
2013. júl. 20. 01:32
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Lacika te vagy az?? :D
2013. júl. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
te vagy az Atilla?:D:D
2013. júl. 20. 01:37
 4/12 anonim ***** válasza:
Attila, kedves kérdező, te bu..zi vagy? nő vagyok :D helyesírási szótárt meg vedd elő. akkor te vagy az. de gáz... főleg a szegecses pólód, ajánlom azt többet ne vedd fel... nagyon b.uz.is, komolyan!
2013. júl. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
xddddddddddddddddddddd
2013. júl. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
retardált
2013. júl. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát haver, szerintem elég beképzelt vagy. :D "Megértem őket", hát ezen meghaltam. :D Ezután se fogod kikerülni a szurkálódásokat, aki jellemtelen üres szépfiú, mind erre a sorsra jut, a haverok meg piszkálják.

Annyit tanácsolok kispajtás, hogyha angolosan távozol a csatatérről, akkor senki sem fog tisztelni. Soha. Legyen benned tartás, és álld a sarat.

Ja és egy idézet: Egy igazi férfi nem rinyál.

2013. júl. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Amúgy igazat adok ! amit le írtál az igaz:D mármint, hogy beképzelt vagyok. Nem rinyáltam soha ez nem azt jelenti ,hogy egyikkel se szűrtem össze a levet, csak hát szar érzés folyton.
2013. júl. 20. 02:13
 9/12 anonim ***** válasza:

az Amog fejezetet olvasd át-

[link]

2013. júl. 20. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem beképzelt vagy, csak kompenzálsz. Az írásod alapján kettesekkel küzdötted végig a suli és nem tudsz férfiként sem viselkedni. Rakd rendbe magad és akkor lesz mire szerénynek lenned!
2013. júl. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!