Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lehet az, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az, hogy a barátom teljesen máshogy viselkedik náluk, mint nálunk?

Figyelt kérdés
Elég érdekesnek mondható ez a helyzet. A barátom teljesen más, mikor náluk és mikor nálunk vagyunk. Mintha két emberrel járnék. Mikor itt van nálunk, nagyon aranyos, figyelmes, kedves. A szüleim is szeretik. Mondta is anyu, hogy látszik, hogy szeret, annyit szeretget, akár előttük is. Akkor is kedves, és szeretetteljes, ha a szüleim nincsenek itthon, tehát nem nekik akarja ezt mutogatni. Ám mikor náluk vagyunk, ezt el is felejthetem. A szülei előtt a kezemet alig akarja megfogni. Teljesen máshogy beszél olyankor velem. Nem rondán, de nem is kedvesen, kimért és távolságtartó. Nem értem. Pedig a szülei szeretnek engem, és már 2 éve együtt vagyunk. Ez nekem eléggé rosszul esik, mert azt én is bunkóságnak tartanám, ha ott smárolnánk előttük, de az, hogy a kezemet se fogja meg, nagyon bánt. Meg tényleg, hogy olyankor majdnem mintha két idegen lennénk. Próbáltam már vele beszélni erről, de azt mondja, ő ezt nem veszi észre. Amúgy szerintem ez azért fura, mert általában a fiúk akkor viselkednek így, mikor a lány hazaviszi őket, és a lánynál vannak.
2013. aug. 4. 11:02
 1/5 kolosszus22 ***** válasza:
Hmm...valamiért a saját szülei előtt nem meri kimutatni az érzelmeit és ez már beleivódott tudat alatt. Lehet, hogy az apjával volt valami régi sérelme vagy ilyesmi. Szerintem ne tulajdoníts nagy jelentőséget neki, a lényeg, hogy amikor csak ketten vagytok milyen veled.
2013. aug. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán nem is miattad van. Lehet, hogy otthon feszült valamiért, és nem tudja magát elengedni, nálatok pedig igen.
2013. aug. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok vele nem foglalkozni, mivel néha még be is szól (nem durva dolgokat, viccesnek szánja, csak nekem rosszul esik, számomra ez nem vicc). Azért is rossz amúgy, mert úgy érzem, a szülei előtt egyáltalán nem mutatja, hogy ez egy komoly kapcsolat.
2013. aug. 4. 11:12
 4/5 anonim ***** válasza:

mindegyik lánynak azt mondják, hogy ez egy "komoly" kapcsolat


hogy tényleg az e, azt a tapasztalt dolgokból szűröd le

2013. aug. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szimplán az az oka, hogy náluk a családban az érzelmek kimutatásában visszafogottabban viselkednek.

Pl. valahol 30 éve házasok baráti társaságban, gyerekeik előtt is ölelkeznek, megcsókolják egymást, valahol meg egymás kezét sem szokásuk ilyenkor megfogni.


Lehet hogy a srác nálatok azért viselkedik természetesebben, mert a szüleidet a saját szüleinél ilyen szempontból nyitottabb embernek érzi.

2013. aug. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!