Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a barátotok ezt mondaná?

Figyelt kérdés

Az elmúlt évben fogytam 10 kg-ot,így a melleim kisebbek lettek,de nem drasztikusan,csak kicsit kisebb melltartó kell rám..

A barátom azt mondta,hogy régebben sokkal jobban néztem úgy ki,és sokkal jobban tetszettem neki..elég rosszul esik,mert ezen sajna nem tudok változtatni..:(


18/L :(


2013. aug. 4. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
kiba_sznám
2013. aug. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Söpörd a f#szba
2013. aug. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát én azt mondanám hogy márpedig ezt kell megszokni mert ez már így marad. A fogyással ez együtt jár mivel a mell is zsírból van inkább örüljön neki hogy nem vagy deszka egyébként meg gondolom nem a melledért szeret vagy ha igen az már régen rossz.
2013. aug. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 edicí ***** válasza:
az már régen rossz, ha a kinézeted miatt szeretett...
2013. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem saját akaratodból fogytál, akkor megértem, hogy rosszul esik.

Viszont ha fogyóztál, akkor szerintem érthető, hogy elmondja, hogy neki jobban tetszel egy kicsit husibban, és mérlegelheted, hogy neki szeretnél-e jobban tetszeni vagy magadnak.

Szerintem ilyen esetben nem baj, ha elmondja a véleményét. Nekem is kicsit rosszul esett, mikor a barátom mondta, hogy nem tetszik neki a hajam, de én szeretnék neki tetszeni, így nem vágatok megint olyan frizurát.


Ha betegség vagy lelki dolgok miatt fogytál, akkor persze eléggé érzéketlenség tőle, de akkor sem mindegy persze, hogy pontosan mit mondott, milyen hangnemben mondta.

Az a helyzet, hogy szeretnénk ha őszinte lenne hozzánk a párunk, de ha tényleg az, akkor nagyon magunkra vesszük. Én még mindig inkább az őszinteséget választom minthogy azon kelljen agyalnom, hogy mit gondol komolyan és mikor mond valamit csak az én kedvemért.

2013. aug. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az elet orok valtozas :) Most jott el az ideje lecserelned a partnered. Miert is lennel vele, ha mar ugy sem tetszel neki annyira? Keress olyan partnert, akinek megint te leszel a legszebb.

Pasidnak meg mond meg, hogy bocsika, de nem passzolsz az uj alakomhoz :)

2013. aug. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem őt!!:(

Mikor rákérdeztem miért mondta akkor hónapokon át,hogy bombanő vagyok meg hogy nem lett kisebb mellem,azt válaszolta,hogy nem akarta,hogy rosszul essen..

Ezek szerint csak azért voltam bombanő,mert azt hitte ezt szeretném hallani...:(

2013. aug. 4. 13:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy régebben jobban tetszettél neki, még mindig tetszhetsz neki nagyon. Nem akarom ennyire a pártját fogni, de én ezért nem hagynám ott ha szeretem.
2013. aug. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!