Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok mit szólnátok ha szerelmetek egy barátotok előtt azt mondaná nektek: na menjünk mert reggel korán kell kelned. Hm?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írj, köszi.
2013. júl. 18. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
férfi vagyok hozzád képest elég idős, de szerintem, ha másnap korán kell kellned, akkor nincsen vele semmi gond, bár a helyzettől függ...
2013. júl. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit kéne szólnom? Semmit ebben most mi volt a rossz?

Nem értem, lehet hogy bennem van a hiba...

(20)

2013. júl. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha maradni akarok maradok, ha menni megyek.
2013. júl. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#3-as voltam 20F
2013. júl. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze lehet, hogy csak azért mondta, mert már rühellt benneteket, és a pasiját szerette volna eltávolítani a sok jópofi sráctól.
2013. júl. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én szerintem illetlenség és leiskolázás mások előtt. Egy felnőtt el tudja dönteni, hogy mikor induljon haza.
2013. júl. 18. 14:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez max ilyen lerázós szövegnek jó amúgy:)
2013. júl. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy felnőtt el tudja dönteni. Kivéve ha link.
2013. júl. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én szerintem ez burkolt célzás, hogy alvás előtt még szexelne, így ha korán kell kelni, akkor valszeg feküdni is, így hajrá, menjetek.

Legalábbis én erre gondolnék, és ha én is akarok szexelni, akkor megyek. :D

Volt, hogy én is céloztam már így exemnek, hogy kéne menni, mert másnap korán kelünk.

Nem hiszem, hogy gáz.

22L

2013. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenbe a szexet látni. Ez a baj a mai emberekkel. Kérsz egy levest? Köszi már d*gtam.
2013. júl. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!