Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 fölötti férfiak, válaszolná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 fölötti férfiak, válaszolnátok nekem erre a kérdésre?

Figyelt kérdés
Van egy kapcsolatod évekig,szakítassz a nővel,lesz más,DE viszonyt kezdessz az ex-el.Majd 1 év után kidobod az "új" nőt és többet jársz az ex-hez,gyakran hívod telón,néha ott is alszol nála...megjelensz a legváratlanabb pillanatokban,nincs nap hogy ne vennéd fel vele a kapcsolatot vagy telón,vagy személyesen...a kérdésem:ez lehet teljesen érzelemmentes a férfi részéről,vagy érezhet valamit a nő íránt? Megjegyzem:nincs a pasinak új kapcsolata,neki minden jó így ahogy van,de az ex-el sem akarja-elmondása szerint-újrakezdeni.Hozzáteszem,ex már akkor kijelentette hogy nem fogadja vissza,mikor a pasi kidobta a nőjét és még aznap hajnalban megjelent az exnél.

2013. aug. 4. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem érezhet még valamit,nehéz elfelejteni az éveket,sőt nektek csajoknak könnyebben megy a felejtés tudtommal.Tuti érez valamit,mert ha nem akkor már továbblépett volna
2013. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kérdés hogy ez neked jó így?Akarsz tőle valamit még?Hány évesek vagytok?
2013. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
35F 40N,van közös gyerek.Kezdek én is újra érezni-megbízni sosem tudnék benne-ezt tudja is...nekem sincs senkim,egyenlőre jó így...csak bizonytalan
2013. aug. 4. 20:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem akar komoly kapcsolatot, meg ismét más nőkkel végigfutni az ismerkedéssel járó udvariassági köröket. Az ex-et és annak sexuális igényeit már ismeri, nem strapálja magát, csak egyszerűen jól megdugja.
2013. aug. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az új nőt valamiért pattintotta, vagy az új nő őt, s addig valakit döngetni akar!

30+ voltam.

2013. aug. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Te vagy 5-el idősebb, ne várj el sokat soha tőle, s akkor soha nem fogsz csalódni!

30+ voltam.

2013. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
akkor is viszonyunk volt,mikor az új nővel volt!
2013. aug. 4. 20:12
 8/10 A kérdező kommentje:
nem várok tőle semmit,ezt ő is tudja,elmondtam neki...csupán az érdekel:érezhet e valamit...?
2013. aug. 4. 20:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Amikor elsül, mindenképp...
2013. aug. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Kényelmes neki így! Szerintem te vagy aki titkon remél és érez, ő csak használ téged! Nem akarja újra kezdeni! Talán kérdezted tőle? Miért? Járhatott hozzád míg azzal volt , aki miatt elhagyott, ráadásul le is feküdtetek ? Lehet magadnak sem vallod be, de te totál oda vagy az ex pasidért! Nem bántásból vagy szemétkedésből mondom, de ő ezt kihasználja és ki is fogja amíg hagyod, vagy nem talál mást helyetted. Bocsi ha nyers voltam , de ez a véleményem! Benne van az is hogy rosszul látom, nekem ez jött le abból amit vázoltál! 40 F
2019. márc. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!