Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Válaszolnátok jó pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Válaszolnátok jó pár kérdésre ajándékozással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

(Ünnepek nem számítanak, akkor természetes az ajándék.)


Szoktatok ajándékot kapni a barátotoktól?

Ha igen, akkor milyen gyakran?

Felsorolnád hogy miket kaptál már? Ami eszedbe jut hirtelen... (minden számít, ha egy csokit ad akkor azt írd)

Mennyi ideje vagytok együtt?

Te szoktál neki adni valamit?

Milyen gyakran és mit? Pár dolgot sorolj fel.



Ha nem szoktál kapni, akkor hiányzik hogy nem kapsz semmit?

Ennek ellenére te szoktál neki adni valamit?

Milyen gyakran?


+Hány évesek vagytok?


2011. júl. 19. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szoktam

Ha a csoki is beleszámít, akkor elég gyakran

Kaptam plüssállatot, virágot, csokit rengetegszer, fagyi, munkából hazafele beugrott nekem péksütiért, meg hasonló kis apróságok

Egy hónap múlva leszünk 1 éve együtt

Én ritkábban adok neki, de ha például mekibe megyek mindig viszek neki, vagy csoki, vagy valami, de ajándékokkal még ünnepekkor is meg vagyok lőve.

Én 17L ő 20F

2011. júl. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt elfelejtettem, hogy én azért veszek neki ilyen apróságokat ritkábban, mert ha például együtt megyünk boltba, akkor soha nem hagyja hogy fizessek/vegyek neki valamit.
2011. júl. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Baj ha nem pont így válaszolok a kérdésre?

Amikor volt barátom, akkor rendszeresen kaptam tőle apróságokat, értsd csokit, túrórudit, meghívott moziba, vett egy szál virágot...stb. 4 évig voltunk együtt, együtt is laktunk, és hát kb minden héten kaptam valamit az biztos, de volt, h hetente többször is, sőt, azt hiszem inkább az volt az általános. De ezek tényleg apróságok voltak, szóval ilyen 500ft alattira kell gondolni... Ritkábban volt, hogy kaptam tőle könyvet, dvd-t, cd-t is, ha épp olyan volt, hogy látta valahol, amiről tudta, hogy örülnék neki, és épp volt nála annyi pénz és megvette. De ez mondjuk évente 2-3 alkalommal volt, legtöbbször inkább az volt, hogy vett ilyesmiket aztán alkalomkor egy nagy csomagban kaptam egy csomó ilyen mütyűrt :)

Ugyanezt énis így szoktam, tehát ha én vásároltam, akkor énis vettem neki a kedvenc csokijából...stb, meg ugye a szükséges dolgokat is, amiket férfiak valamiért nem szeretnek venni, pl zokni, parfüm...


De! ha valaki minden egyes randira hoz valami ajándékot, és főleg, ha az a bounty-nál mondjuk nagyobb, tehát rendes dobozos bonbon meg ilyesmi, azt nem szeretem, meg kellemetlenül érzem magam tőle inkább. Egyrészt azért, mert nincs erre szükség, nem ezért vagyok valakivel, másrészt meg pl egy friss kapcsolatnál, amikor még csak a randizgatás szintjén van a dolog kicsit olyan hatása van, mintha meg akarna venni.


Ha nem kapok semmit az egyáltalán nem zavar, mondjuk azt túlzásnak tartom, ha valaki szülinapra, vagy karácsonyra sem ad semmi a kedvesének, mert ilyenre is láttam már példát a baráti körben. De mondjuk én akkor sem sértődnék meg, hogyha csak alkalmakra és akkor is csak valami apróságot kapnék, mondjuk egy üveg bort, vagy egy milkacsokit, mert ez egyáltalán nem számít (na jó, van akinek igen, de nekem nem), hanem csak az, hogy hogyan adja, meg mennyire személyes, mennyire nekem szól az az ajándék. Szóval pl általában zoknit adni ciki, de volt, hogy a barátomtól azt kaptam, méghozzá finom babaplüssből és azért, mert fázós a lábam, így nem ciki, mert ez kifejezetten nekem szóló figyelmes ajándék. Mert ez számít, nem az, hogy mit adsz.


Amúgy 21 voltam mikor összejöttünk és 25 amikor szakítottunk. (és most 26 vagyok)

2011. júl. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!