Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Várjak rá, vagy nem éri meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak rá, vagy nem éri meg?

Figyelt kérdés
3 honapja egy nös pasival jàrok,nagyon rendes velem,beleszerettem...nem akartam ezt a kapcsolatot mivel nös és tudom hogy ez nem helyes ...szakitottam vele de visszakönyörögte magàt mondvàn hogy "szeretlek,szükségem van ràd,adj idöt nekem" hmm de mennyit!? En amugy 27 vagyok ö pedig 45. Ertelmes vàlaszokat kérek!
2013. aug. 4. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.
2013. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van felesége, neki nincs szüksége rád. Vagy van? Akkor minek van a feleségével?

Házasságtörő féreg!

2013. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jól tetted, hogy szakítottál vele, viszont azt rosszul hogy hagytad, hogy visszamenjen hozzád. Kezdj vele nyíltan beszélgetni, arról, hogy miért is csalja meg a feleségét. Valószínű pocsék lehet a szexuális életük/nincs is.


Gondolj bele neked milyen lett volna, hogyha tudtod nélkül megcsalt volna az egyik barátod anno, majd szépen lassan kiderült volna. Gondolj bele milyen lehet annak a nőnek, akit megcsal ez a férfi.

2013. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ejj, azt hittem, hogy csak a tizenéveseket tudják így hülyíteni. Respekt a fickónak a hódításért, a megcsalásért meg úgyis a pokol legmélyebb bugyraiban fog elégni - veled együtt gondolom.

A kérdés az volt, hogy mennyi időt adj neki - amennyit jónak látsz, 3 hónap után nem értem minek csinálsz egyáltalán ügyet abból, hogy hülyére vesznek.

2013. aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

O azt mondja hogy màr 6 éve hogy nincs köztük semmi és hogy a feleségének is van valakije...azaz mindenki éli az életét.Amugy majdnem minden este nàllam van,igaz a felesegevel kötött egesség miatt éjfélre otthon kell legyen kivéve a hétvégét amikor hajnalban megy csak haza...

Ott hagyja valaha is a feleségét értem?

2013. aug. 4. 21:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Otthon meg túlórát mond.:D Ezt mind bevetted?
2013. aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem hagyta most se fogja, tanuld meg: NŐS PASIVAL NEM KEZDÜNK!
2013. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább próbáld elfelejteni, ne ragaszkodj hozzá. Ki tudja, a feleségének mit mond.
2013. aug. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jézusmária... mert szerinted kiscsillag, ha azzal megy oda, hogy otthon minden okés, csak hát 15-20 évi házasság után idegen piñákra is vágyik, de fizetni ezért nem óhajt, akkor ugyanígy szétteszed neki a lábad? Nem, neked ilyen "ravasz" csel kellett, miszerint otthon minden vacak, de te vagy az istenkirálynő... persze, csak elválni, különköltözni, felvállalni téged a barátok, a családja előtt, azt nem hajlandó. De persze szeret téged. Biztosan az eszedért...
2013. aug. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!