Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bizonyos csávó újra megcsóko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harvesterofsorrow kérdése:

A bizonyos csávó újra megcsókolt. Mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Van valaki az életemben, aki úgymond egy éve barátom volt. Viszon egy nyáron lemondott rólam valamiért, nem beszélt velem és nem köszönt, valamiért rájött hogy ő ezt abba kell hagynia. Szülinapján mikor már rég nem voltunk jóban, megcsókolt egy csávó. Megtudta ő is. Pár hónap múlva még beszélgettünk és nagyon elítélt emiatt (csak szájrapuszi volt, nem smár). Na mindegy szal nem igazán beszélgettünk, de azért valamilyen módon tartottuk a kapcsolatot, de fél évig nem köszönt nekem. Most mégis újból kezdődik az egész, párszor kavartam vele, de ő közbe azt állította hogy nem szeret, hogy a legjobb barátnőmet szereti és találkozgatott is vele, na mindegy a csajnak nem kell, rá is jött. Kavar velem. Viszont most történt az hogy az a bizonyos csávó újra megcsókolt(nem smár). El kéne neki mondjam ez? Azok után amiket ő tett velem? Az a baj, hogy úgy érzem szeretem őt és tuti megharagudna ezért.

#csók #bűntudat #hiány #újra megcsókolt
2013. aug. 4. 23:09
 1/2 anonim válasza:
döntsd el hogy az kell neked aki ha lenne alkalma a barátnődet választaná, vagy az a srác aki megcsókolt.. mivel nem írtál róla túl sokat nem tudok jó érvet felhozni szegény mellett :D
2013. aug. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
7 évvel idősebb nálam, a kapcsolatom vele egész érdekes, viszont nem vagyok bele szerelmes, mégis egy bizonyos vonzalom van köztünk...De nem szeretnék vele járni, sok lánnyal kavargatott mindig, de amúgysem vagyok szerelmes belé, noha nagyon sok dologban hasonlítunk.
2013. aug. 5. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!