Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pécsiek! Hány lakatot raktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pécsiek! Hány lakatot raktatok fejenként arra a bizonyos szerelmesek lakatfalára?

Figyelt kérdés
Szóval vissza- visszatérően hallani hogy Pécs topnevezetességei közé nőtte ki magát az a sok lakat amit a szerelmesek raktak oda. én viszont kicsit arra hajlok hogy a nagy számok a hitelesség rovására mennek. biztos vannak jópáran akik már 8-10 lakatot raktak fel együtt az éppen aktuális "életük nagy szerelmével", mindez pedig beárazza az egész jelenséget

2013. júl. 5. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
És még egyet sem csíptek le a cig.nyok?
2013. júl. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha háború lesz, beolvasztják az egészet.. kijön belőle egy tank:D
2013. júl. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egyet sem. A barátaim között sokan vannak, akiknek van párjuk, de ők vagy nem raktak még fel, vagy csak egyetlen-egyet. Illetve, az egyik barátnőm felrakott egyet kb fél éve a barátjával, de amikor szakítottak akkor leszedte. (Ugyanis megvolt a kulcs. :/ :)) )

Szóval én nem ismerek olyat, aki 8-10et felrakott volna már, de ettől függetlenül lehet, hogy van.

17L

2013. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer raktam, egy szerelmemmel, akivel végül 5,5 év után szakítottunk. Azóta férjhez mentem és van 2 gyerekem :) A férjemmel igazából eszemben sem volt már lakatolni, de a múltkoriban volt egy rendezvény, ahol családok raktak lakatokat, arra elmentünk. A lakatot is kaptuk, annyi kis lakattal, ahány gyermek van a családban :) Ez jó móka volt, a 4 éves fiamnak és a 2 éves kislányomnak nagyon tetszett :)
2013. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!